ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL6°C
Çok Bulutlu
MEDYATÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 19 Ağustos 2013 Pazartesi 22:26

Yeni dizisi hangi kanalda olacak?

Yeni dizisi hangi kanalda olacak?

TMC Film yine çok sevilecek bir projeye imza atıyor. İşte ayrıntılar...


Selin Tunç tarafından kaleme alınan ”Aramızda Kalsın”dizisi sıcak bir aile komedisi olarak Eylül ayında Star Tv de başlayacak.

Dizinin yönetmenliğini ise Yüksel Aksu‘nun yapacağı iddia ediliyor.

Dizinin daha önce açıklanan kadrosunda bulunan Uğur Yücel, Gökçe Bahadır, Caner Cindoruk, Binnur Kaya ve Fatih Artman’dan sonra Muhteşem Yüzyıldan tanıdığımız Şehzade Cihangir Aybars Kartal Özson ile yine aynı dizide Mihrimah Sultanın çocukluğunu oynayan Melis Mutluç ta dahil oldular.

Geçtiğimiz yıl yine TMC’ye ait olan ve başrollerini Bülent İnal ile Gülcan Arslan’ın paylaştığı “Bir Çocuk Sevdim” dizisinde küçük Hasan’ı oynayan Aybars Kartal Özson ve Yol Arkadaşım dizisinde Özge Özberk’in kızını oynayan Melis Mutluç Gökçe Bahadır’ın çocuklarını oynayacaklar.

Gaziantepli bir ailenin İstanbul’daki yaşam mücadelesini ekrana taşıyacak olan dizi aşçı Caner Cindoruk ile Gökçe Bahadır’ın yaşayacağı aşk etrafında şekillenecek.

Yadigar’ı Gökçe Bahadır’ın oynayacağı dizide Bahadır; iki çocuklu, İstanbul’a gelmesiyle hayatı değişen lafını esirgemeyen cin gibi bir kadın rolünde… Dizinin senaryosu daha çok Caner Cindoruk ile Gökçe Bahadır aşkı etrafında ilerliyor.

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER