ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL22°C
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
MEDYATÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 19 Mart 2014 Çarşamba 12:23

Yeni bir medya grubu daha

Yeni bir medya grubu daha

Türkiye medyasına, "Bağımsız Gazeteciler Grubu" adı altında yeni bir medya kuruluşu daha katıldı.


Alternatif ve özgür yayıncılık yapma iddiasıyla yola çıkan Bağımsız Gazeteciler Grubu'nda, medya dünyasının tanınmış isimleri yer alıyor.

Grubun tepe yöneticisi

Grubun Genel Yayın Yönetmenliğini bir süre önce Artıbir Televizyonu Haber Yayın Yönetmenliğinden istifa eden Sedat Bakıcı üstlendi. Başta İstanbul olmak üzere Ekonomi, Dünya, Politika ve Medya haberlerinin ağırlıklı olduğu www.gazetemetro.com adlı haber portalıyla yola çıkan grup bünyesinde, çok iddialı bir alışveriş portalıyla bir sağlık sitesi yayınlama hazırlıkları da sürüyor. Medyaradar'a gelen bilgilere göre, Bağımsız Gazeteciler Grubu, yakın dönemde iddialı bir İstanbul gazetesi çıkarmaya da hazırlanıyor.

Yazar kadrosu genişliyor

Usta gazeteciler Celal Başlangıç, Orhan Gökdemir, Murat Aksoy ve Dr. Hakan Erkaya gibi isimlerin köşe yazısı kaleme aldığı www.gazetemetro.com'da önümüzdeki günlerde çok ses getirecek isimler de yazmaya başlayacak. Ertuğrul Kayserilioğlu, Selim Özgen, Vural Yazıcıoğlu, Ramazan Balcıoğlu, Sadık Güleç ve Neslihan Kayserilioğlu'nun da aralarında olduğu çok sayıda gazetecinin işbaşı yaptığı sitede Banu Kibar da, söyleşileriyle öne çıkıyor. 

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER