ÖNE ÇIKANLAR :
MEDYATÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 20 Ekim 2014 Pazartesi 09:33

Yarışmacının cevabı Acun'u çok kızdırdı

Yarışmacının cevabı Acunu çok kızdırdı

Yetenek Sizsiniz'e ayakkabı gösterisiyle katılan yarışmacı Ümit Gündük'ün oylama sırasında sarf ettiği sözler, Acun Ilıcalıyı kızdırdı.


TV 8'de yayınlanan Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasına ayakkabı gösterisiyle katılan yarışmacı Ümit Gündük, sıra oylamaya geldiğinde sarf ettiği sözlerle stüdyodakileri şaşırttı. Survivor'a katılmayı çok istediğini belirten Gündük, 'Survivor'a katılmayı çocuğum olmasına tercih ederim' dedi.

''SURVİVOR'A KATILMAYI ÇOCUĞA TERCİH EDERİM''

Survivor'a katılmayı çok istediğini söyleyerek gözyaşı döken ve Yetenek Sizsiniz Türkiye de Acun Ilıcalı'ya sesini duyurmak için katıldığını belirten Gündük, 'Ben 6 yıllık evliyim. Eşim burada sesimi duyuyor. O kadar çok çocuk istiyorum ki...Hangi erkek hangi bayan istemez ki bir çocuk sahibi olsun? Ben 6 yılımı buna verdim ama Allah nasip etmedi. Ona rağmen benim hayalimde Survivor vardı abi. Bana çocuk mu istersin Survivor mı diye sorsalardı, eşimde burada dinliyor, kesinlikle Survivor derdim. Survivor'a katılmayı çocuğum olmasına tercih ederim' dedi.

''SON DERECE YANLIŞ BİR YOLDASIN''

Bu sözler üzerine Acun Ilıcalı, Gündük'e 'Hayatımda çok büyük kayıplarım oldu. Ama senin şuanki Survivor isteğin bana komik geliyor. Anne babamı kaybettim 20 yaşında. Sen şuanda bir yarışma, bir eğlence programına katılacağım diye burada gözyaşı döküyorsun. Çocuğun konusunda 'olmasa da olur' diyorsun. Bana göre son derece yanlış bir yoldasın. Bu dünya gelip geçici. Belli ki sen hayatında çok büyük acılar yaşamamışsın, dünyada senin Survivor isteğinden çok daha büyük acılar var. Allah sana onları yaşatmasın' diyerek tepki gösterdi. Acun ılıcalı gösterdiği tepkiye rağmen Ümit Gündük'ü Survivor elemelerine çağıracağını ifade etti.

KAYNAK:
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER