ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL11°C
Çok Bulutlu
MEDYATÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 21 Mayıs 2013 Salı 18:28

Sözcü manşetten fena çuvalladı!

Sözcü manşetten fena çuvalladı!

Sözcü, Akil İnsanlar heyetinin beş yıldızlı otel terasında, kuş sütünün eksik olduğu bir kahvaltı yaptığını manşetine taşıdı.


Sözcü Gazetesi, Karadeniz Bölgesi'nde çözüm süreci için ziyaretlerde bulunan Akil İnsanlar heyetinin beş yıldızlı otel terasında, kuş sütünün eksik olduğu bir kahvaltı yaptığını manşetine taşıdı.

Her fırsatta akil insanları hedefine koyan Sözcü gazetesi yine bir manipüle habere imza attı. Onlardan en sonuncusu bugün manşetine taşıdığı bir kahvaltı haberiydi.

Haberde, 'Deniz Manzarasına karşı kahvaltı keyfi' diye verilmiş ve kahvaltının 5 yıldızlı bir otelin terasında yapıldığı yazılmıştı.

Oysa Akil İnsanlar'ın kahvaltı yaptığı yer, Akil İnsanlar heyetinde yer alan gazeteci Yıldıray Oğur'un Rize'deki baba eviydi. 'Bir tek kuş sütü eksik' denilen kahvaltı ise Oğur'un annesinin hazırladığı kahvaltıydı.

YILDIRAY OĞUR TWİTTER'DAN TEPKİ GÖSTERDİ

Karadeniz bölgesi Akil İnsanlar heyetinde yer alan Yıldıray Oğur, sosyal paylaşım sitesi Twitter'dan Sözcü Gazetesi'nin manşetine tepki gösterdi. Oğur, konuyla ilgili 'Sözcü'nün 5 yıldızlı otel terası bizim Rize'deki evin balkonu, bi kuş sütü eksikti dediği annemin kahvaltı sofrası.:' yazdı.

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER