ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Çok Bulutlu
MEDYATÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 30 Mayıs 2013 Perşembe 16:11

Sonu feci oldu!

Sonu feci oldu!

Muhteşem Yüzyıl'da dün geceye damga vuran duygusal bir sahne yaşandı.


Star TV'de yayınlanan Muhteşem Yüzyıl dizisi heyecan dolu yepyeni bölümüyle ekranlara geldi. 3 sezondur çeşitli entrikalara dahil olan Muhteşem Yüzyıl'ın oyuncu kadrosunda yer alan  Nigar Kalfa intihar etti.

Dizinin senaristi Yılmaz Şahin, sezon bitmeden ölecek 3 ismi açıklamıştı. Trajik olarak nitelendirilen bu ölümlerden ilki gerçekleşti. Nigar Kalfa duygusal bir sahne ile ekranlara veda etti. Muhteşem Yüzyıl'da Mihrimah ve Rüstem'in kızına kaçıran Nigar'ın sonu kötü oldu. 

ARTIK HİÇBİR ŞEY ESKİSİ GİBİ OLMAYACAK!

Lütfi Paşa'nın hatası pahalıya patladı. Kanuni öyle bir rüya gördü ki, artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak.

Dizinin bu bölümünde; Mihrimah ve Rüstem'in kızına kaçıran Nigar uçurumdan atlayarak intihar etti. Lütfi Paşa'nın yaptığı hata pahalıya mal oldu. Bir kadına verdiği ceza ve Şah Sultan'a saldırması Lütfi Paşa'nın sonunu getirdi. Kanuni Lütfi Paşa'yi azletti ve sürgüne gönderdi. Mustafa'nın düşman elçisiyle görüşmesi Kanuni Sultan Süleyman'ı çok kızdırdı. Bir dervişin şehzadeleriyle birlikte yürüyüşe çıkan Kanuni'nin yanına gelerek söylediği sözler şoke etti. Gecesinde Süleyman'ın Hürrem'den olma çocularını ve Hürrem'i kefenler içerisinde olduğunu gördüğü bir rüya bölüme damga vurdu. Mustafa'nın hareketlerinde oldukça rahatsız olan Süleyman, Rüstem Paşa'nın etkisiyle mühim bir karar verdi. 

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER