ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL15°C
Sağanak Yağışlı
MEDYATÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 05 Kasım 2013 Salı 10:26

Sevilay Yükselir: Hata yaptım özür dilerim

Sevilay Yükselir: Hata yaptım özür dilerim

Şafak Payevle ilgili sosyal medyayı karıştıran tweetinin ardından tekrar özür diledi.


CHP Milletvekili Şafak Pavey'le ilgili bugün şok belgeler açıklayacağını duyuran Sabah Yazarı Sevilay Yükselir, belge açıklamadı, tekrar özür diledi

.

Sabah Yazarı Sevilay Yükselir, geçtiğimiz hafta CHP Milletvekili Şafak Pavey'le ilgili şok bir tweet atmış ve "İsviçre de bir çocuğu kurtarmak için mi yoksa kocası terk ettiği için mi o trenin önüne atladı sormak lazım kendisine!" diyerek ağır bir ithamda bulunmuştu.

Bu tweet üzerine Sevilay Yükselir'e sosyal medya üzerinden büyük tepki gelmiş ve özür dilemek zorunda kalmıştı.

Pazar günkü yazısında Sevilay Yükselir, Şafak Pavey'la ilgili çarpıcı belgeler açıklayacağını duyurmuş ve yazısını; "Bu konu burada bitmez! salıya, o gün de bitmezse çarşambaya devam edeceğim ve Şafak Pavey'in yalanlar üzerinden geliştirdiği politikasının maskesini düşüreceğim. Ve öyle belgeler, fotoğraflar koyacağım ki bütün Türkiye bir gerçeği görüp neyin ne olduğunu çok iyi anlayacak!" demişti.

Yükselir bugünkü yazısında Şafak Pavey'den bir kez daha özür diledi.

İşte Sevilay Yükselir'in konuyla ilgil bugünkü kısacık yazısı;

"Bir fikir tartışmasına asla karıştırılmaması gereken bir söylentiyi boş bulunup dillendirdiğim için insani açıdan büyük bir azap içindeyim. Ve bu yüzden de çıktığım yolda aslında tek amacımın Şafak Pavey'in siyasi duruşunu eleştirmek olduğunu ispat etmek adına atacağım her adımın beni daha çok yaralayacağını fark ettim. Şunu gördüm ki iki gündür; ne kadar hakikatli, ne kadar hakkaniyetli olsam da, bir gaflete düşüp attığım o tweet Pavey ve onun siyasi duruşu ile ilgili yazacağım her satırı önyargıya mahkûm kılacak. Daha önce de dilemiştim kendisinden. Bir kez daha özür diliyorum. Evet. Ben büyük bir hata yaptım. Korkunç bir yanlışa imza attım. Bana yakışan bu yanlışı düzeltmek adına bir süre susmaktır bu konuda. Kalben yazdığım bu satırları kalp gözüyle okuyan herkesin beni anlayacağını ve affedeceğini umarak meseleyi burada noktalıyorum."

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER