ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL22°C
Parçalı Bulutlu
MEDYATÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 12 Mart 2013 Salı 23:08

O sözler pahalıya patladı

O sözler pahalıya patladı

Seda Sayan'ın programında, "Eşinizle komşunuzu hayal ederek sevişebilirsiniz" sözlerine ceza..


Cinsel Sağlık Enstitüsü Başkanı Doktor Cem Keçe ve Yazar Funda Özkalyoncu'nun katıldığı programda geçen "Jakuzi kadınların cinsel istek ve arzularını artırır" ve "Eşinizle komşunuzu hayal ederek sevişebilirsiniz" sözleri nedeniyle, RTÜK, Tv 8'e 18 bin TL ceza verdi.

DUYANLAR KULAKLARINA İNANAMAMIŞTI

Sözcü gazetesinin haberine göre;  RTÜK, cezayı sunuculuğunu Seda Sayan'ın yaptığı 'Seda Sultan' programı nedeniyle yayımcı TV8 kanalına verdi.

Dr. Cem Keçe, "Jakuzi sıcak ve tazyikli suyla beraber, kendimizi ona bırakmak demek ve o cinsel arzulara iyi gelir, çünkü kadının aşk kasları genişliyor oraya daha fazla kan gidiyor ve buna bağlı olarak da arzu ve istek duyuyor. Bir kadının kendine dokunması, dokunurken eğlenmesi, bütün bunlarla ilgili olarak bedenini sekse hazır tutması mümkündür. Hayatınıza yeni biri girene kadar kapılarınızı sekse kapatmayın, kendinize dokunun. Eğer bu isteklerinizi kısıtlarsanız erkeklere de seksi gözükmeyebilirsiniz" dedi."

Şarkıcı Berna Arıcı'nın bir arkadaşının 3 yıldır yalnız olduğunu ve jakuzide rahatladığını, hayatının en mutlu anlarını jakuzide yaşadığını söylemesinin üzerine Keçe, 'Ruhuna da iyi geliyor, artı cinsel bölgede bir sıcaklık ve rahatlama yarattığı için istekleri artırıyor. Sıcak ve tazyikli suya kendinizi bırakıyorsunuz' dedi.

Dr. Cem Keçe, "Büyük bir ihtimalle bir yerlerine sıcak su tutuyordu" diye konuştu. RTÜK uzman raporuna göre Keçe, şunları söyledi: "Fanteziler baharat gibidir. Mesela siz komşunuzu hayal ederek sevişebilirsiniz eşinizle, bu bir fantezidir ve bu sizi coşturuyorsa keyif veriyorsa kötü bir şey de değildir"

AHLAK ANLAYIŞINA AYKIRI

RTÜK raporunda ayrıca "Programda, zihin yoluyla da olsa eşe sadakatsizliğin tavsiye ediliyor olması toplumun aile değerleriyle çelişmektedir. Bu tarz öneriler toplumumuzda değil bir fantezi, düşünce olarak bile dile getirilmeyecek ölçüde genel ahlak anlayışına aykırıdır" denildi.

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER