ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL26°C
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
MEDYATÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 23 Kasım 2014 Pazar 16:17

Nur Yerlitaş'tan Erdoğan itiraf

Nur Yerlitaş: Erdoğanın mitingine gittim diye...

Ünlü modacı Nur Yerlitaş, Armağan Çağlayan'a verdiği röportajda, "Erdoğan hayranıyım. Mitinge gidip destekledim. Bu yüzden yolda suratıma tükürdüler" dedi.


'Bu Tarz Benim' yarışmasının jüri üyelerinden ünlü modacı Nur Yerlitaş, Armağan Çağlayan'la röportaj gerçekleştirdi.

Yerlitaş "Ben Recep Tayyip Erdoğan’ın bir kere hayranıyım lider olarak. Liderlik vasfına hayranım. Bir kere güzel bir aile... Bu yüzden de tarafım ve mitingine gidip destekledim. Yolda bu yüzden suratıma tükürdüler" dedi.

"ERDOĞAN HAYRANIYIM VE HİÇ PİŞMAN DEĞİLİM"

-Sen cumhurbaşkanılığı seçimleri sırasında Erdoğan’ın mitingine gittiğin ve bunu sosyal medyada paylaştığın ve pankart tuttuğun için çok eleştirildin. Bunu yaptın ve dedin ki: 'Hiç pişman değilim ve yine olsa yine yaparım.' Şu an da yapar mısın mesela?

Yine yaparım. Bana ihtiyaçları olsun yine giderim orada nöbet tutarım. Çünkü ben bir taraftayım ama öbür tarafa da saygısızlığım yok. Mesela Fenerbahçeliyim ama Galatasaray’a da lanet yağdırmam. Hak ettiği zaman aferin derim ama Fenerbahçeliyim. Ben de Recep Tayyip Erdoğan’ın bir kere hayranıyım lider olarak. Liderlik vasfına hayranım. Bir kere güzel bir aile... Çok şeyler yazdılar, çizdiler menfaat dediler. Menfaate gelince de Halep orada arşın burada. Benim bulunduğum konumumda onlardan isteyebileceğim hiçbir şey yok! Kime ne! Çünkü ben onları tutarken, ben onları alkışlarken diğer taraflara hiçbir saygısızlığım, hiçbir hakaretim yok. Sadece bu benim durduğum yer. Ben elimi taşın altına koymayı çok seviyorum. Ben zoru seviyorum. Seviyorum ve seveceğim de.

"SURATIMA TÜKÜRDÜLER"

-Bu Cumhurbaşkanlığı mitingine gittikten sonra abuk sabuk yolda laf eden, tepki gösteren insan oldu mu?

Tabi oldu. Suratıma tüküren bile oldu.

-Nerede tükürdüler senin yüzüne peki?

Beşiktaş’ta. Ben arabadaydım onlar yürüyordu. Ben de öpücük gönderdim onlara. 

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER