SON DAKİKA :
İSTANBUL20°C
Sağanak Yağışlı
MEDYATÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 25 Kasım 2014 Salı 01:04

NTV'nin programına şikayet yağdı!

/home/yztusr/public_html http://cdn1.yazete.com/store/img/v-1489126-622x360.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/v-1489126-622x360.jpg
NTVnin programına şikayet yağdı!

NTV ekranlarında yayınlanan yemek programında domuz etinden sucuk yapımının anlatılması ekran başındaki izleyicilerin tepkisini çekti.


NTV'de yayınlanan yemek programında domuz etinden yapılan sucuğun tarifinin gösterilmesi izleyenleri şoke etti.

ŞİKAYET TELEFONLARI YAĞDI

Cumartesi günü öğleden sonra yayınlanan yemek programında İspanya'nın "en ünlü sucuğu" diye tanıtılan sucuğun yapımında domuz etinin kullanılması ve bu konuda hassasiyeti olan bir ülkede çok rahatça anlatılması büyük tepkiyle karşılandı. Yayın sonrası kanala şikayet telefonları yağdı.

DOMUZ MAKETİ GÖSTERİLDİ

Programın sunucusu sucuk yapımında kulllanılan etin, hayvanın neresinden alındığını gösterirken domuz maketini gösterince izleyenleri hayrete düşürdü. Domuz etinin yenmesinin haram olduğu Müslüman toplumunda bu şekilde özensizce yayın yapılması vatandaştan tepki aldı.

KAYNAK:
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

AK Partiyi övdü yemediği küfür kalmadı

SONRAKİ HABER

3 genel yayın yönetmeni ile yollar ayrıldı

YORUM YAZ
Henüz yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.