ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL27°C
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
MEDYATÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 04 Aralık 2012 Salı 15:29

"Müslüm Baba 2 ay içerisinde ölecek"

"Müslüm Baba 2 ay içerisinde ölecek"

Geçirdiği by pass ameliyatının ardından sevenlerin korkutan Müslüm Baba'nın durumunun iyi olmasına rağmen, astroloğun bu sözleri tüyleri ürpertti.


TV8'de yayınlanan Cengiz Semercioğlu'nun sunduğu Böyle Bir Şey Var Mı? programında bir skandal yaşandı. Kısa bir süre önce geçirdiği hastalıktan tedavi gören Müslüm Gürses'le ilgili söylenen sözler 'pes' dedirtti.

Programa Rüya yorumcusu Astrolog olarak katılan Emine Akkaya'nın 2013 yılının ünlülere neler getireceğini yorumlarken Müslüm Gürses için sarfettiği cümleler büyük tepki çekti.

"MÜSLÜM GÜRSES 2 AY İÇERİSİNDE ÖLECEK"

Semercioğlu'nun Müslüm Gürses'in sağlık durumu nasıl olacak sorusu üzerine Akkaya: "Ben onun öldüğüne inanıyorum ama tabiki doktor bilimi anlamında şuan uyutuluyor olabilir ama çıksa da eninde sonunda en geç iki ay içerisinde cenazesini kaldıracağımıza inanıyorum" dedi.

HASTANEDEN GELEN SON BİLGİ İSE YÜREKLERİ FERAHLATTI

Ünlü şarkıcı Müslüm Gürses'in sağlık durumunun iyiye gittiği açıklandı. Tedavi gördüğü Memorial Şişli Hastanesi’nden yapılan açıklamada, yoğun bakım sürecinin devam ettiği ancak böbrek yetmezliği nedeniyle uygulanan diyalizin sonlandırıldığı belirtildi.

Müslüm Gürses'in doktorlarından Memorial Şişli Hastanesi Kardiyoloji Bölümü’nden Uz. Dr. Deniz Şener yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: “Hastamızın yoğun bakım süreci devam ediyor. Böbrek yetmezliği nedeniyle uyguladığımız diyalizi sonlandırdık. Karaciğer fonksiyonları önemli ölçüde düzeldi. Ancak hastanın bağırsak hareketlerindeki yavaşlık nedeniyle oluşan şişkinlik, solunum cihazından ayrılmasını geciktiriyor. Uyumlu şekilde uyanıklığı var. Kendisine fizyoterapi uygulanıyor. Birkaç gün içinde daha aktif hale getirilmesi planlanıyor. Bu hafta yoğun bakım takibinin sürmesi öngörüldü.”

KAYNAK:
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER