ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL30°C
Az Bulutlu
MEDYATÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 23 Mayıs 2013 Perşembe 15:16

Mikrofonun Sihirli Sesleri Şişli'de

Mikrofonun Sihirli Sesleri Şişlide

Şişli Belediyesi,1. Sihirli Mikrofon Ödülleri ile radyocuları ödüllendirecek. Bu yıl ilki düzenlenecek törende bir çok dalda radyoculara ödül verilecek.


Şişli Belediyesi bu yıl birincisi düzenlenecek Sihirli Mikrofon Ödülleri ile radyocuları ödüllendirecek. Bu yıl ilki düzenlenecek törende birçok dalda radyoculara ödül verilecek.

23 Mayıs 2013 Perşembe günü Şişli Kent Kültür Merkezi'nde düzenlenecek ödül gecesinde yılın radyocuları ve radyoları ödüllerini alacak.

Mikrofonun sihirli seslerini ödüllendirmek isteyen radyo dinleyicileri, 20 Mayıs 2013 tarihine kadar www.sihirlimikrofon.org adresinden ankete katılarak oy kullanabildiler. 580766 kişinin giriş yaptığı Sihirlimikrofon.org sitesinde 498813 oy kullanıldı.

İŞTE KATEGORİLER

1.Sihirli Mikrofon Ödülleri'nde;

"Radyoların Yetiştirdiği En İyi Televizyon Şovmeni", "Radyoların Yetiştirdiği En İyi Pop Sanatçısı", "Yılın En İyi Sabah Şov Programı", "Yılın En İyi Akşam Şov Programı", "Yılın En İyi Radyo Şovmeni", "Türkçeyi En İyi Kullanan Radyocu", "Yılın Fark Yaratan Radyosu", "Yılın En İyi Haber Spikeri", "Yılın En İyi Yabancı Radyo İstasyonu", "Yılın En İyi Yerel Radyosu" gibi kategoriler bulunmakta.

KAYNAK:
yazete.com
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER