ÖNE ÇIKANLAR :
MEDYATÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 11 Mart 2013 Pazartesi 22:18

Merhamet'e sürpriz oyuncu

Merhamete sürpriz oyuncu

Kanal D’nin sevilen dizisi “Merhamet”in oyuncu kadrosuna yakışıklı bir oyuncu daha katıldı...


Kanal D’nin sevilen dizisi “Merhamet”in oyuncu kadrosuna Ahmet Rıfat Şungar da katıldı.

Dizinin bu hafta (13 Mart Çarşamba) ekrana gelecek yeni bölümden itibaren rol alacak olan Şungar, “Atıf” karakterini canlandırıyor.

TEKSTİL KRALININ ÇAPKIN OĞLU

Narin’in (Özgü Namal) patronu Erol Bey’in büyük müşterisinin, bir tekstil kralının oğlu olan Atıf, müthiş sevimli, muzip, çapkın ve etrafa para saçmayı seven biridir. Magazin gazeteleri ve programlarının da vazgeçilmez isimlerindendir. Cüretkâr ve girişken bir kişi olan Atıf, tanıştığı andan itibaren Narin’in peşini bırakmaz. Kısa sürede, kendisi gibi eğlenceli birisi olan Deniz (Burçin Terzioğlu) ile de yakın arkadaş olur ve kızların hayatına iyice yerleşir.

FIRAT İÇİN YENİ RAKİP

Yıllar sonra karşılaştığı Narin’le yeniden birlikte olmak için önünde pek çok engel bulunan Fırat (İbrahim Çelikkol), Atıf’ın varlığından rahatsız olmaya başlar.

Başrollerinde; Özgü Namal, İbrahim Çelikkol, Mustafa Üstündağ, Burçin Terzioğlu ve Yasemin Allen’ın oynadıkları, yapımını Most Production’ın üstlendiği, Hande Altaylı’nın “Kahperengi” adlı eserinden uyarlanan “Merhamet”, Çarşamba akşamları saat 20.00’de Kanal D’de ekrana geliyor.

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER