ÖNE ÇIKANLAR :
MEDYATÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 06 Mart 2013 Çarşamba 10:02

Merakla beklenen dizide oyuncu değişikliği

Merakla beklenen dizide oyuncu değişikliği

Dönem filmleri ile de adından sıkça söz ettiren Pana Film muhteşem bir projeye daha imza atıyor.


Adnan Menderes, Berrin Menderes ve Ayhan Aydan üçgeninde Türkiye’nin yakın siyasi hayatını anlatacak olan “Ben Onu Çok Sevdim” kadrosuna başarılı oyuncu Kerem alışık dahil edildi. Dizide Fatin Rüştü Zorlu'yu canlandıracak olan Erdal Bilingen yerine Kerem Alışık, Levent Öktem yerine Muhsin Ertuğrul rolü için Zafer Diper  geliyor.

Başrollerini Mehmet Aslantuğ (Adnan Menderes), İdil Fırat (Berrin Menderes) ve Birce Akalay’ın (Ayhan Aydan) paylaştığı “Ben Onu Çok Sevdim” in çekimleri tüm hızıyla devam ediyor. Çok yakında seyrcisiyle buluşacak olan dizinin tanıtım filmleri şimdiden tıklanma rekorları kırıyor.

İNTERNETTE TIK REKORU KIRIYOR 

Milletin gönlünde ayrı bir yeri olan merhum Başbakan Adnan Menderes'in hayatını konulan alan dizi Başvekil Adnan Menderes’in eşi ve aşkı arasında kalması o yıllardaki siyasi süreç çerçevesinde anlatılacak. “Ben Onu Çok Sevdim” dizisinin çekimleri tüm hızıyla devam ediyor.

Tanıtımları büyük beğeni toplayan diziden yayınlanan ilk kareler, sosyal medyada en çok paylaşılan görüntüler arasına girdi. Dizinin ekranlarda dönmeye başlayan tanıtımları şimdiden büyük ilgi görüyor, tanıtım filmi internette tık rekoru kırıyor.  

GÜÇLÜ KADROSUYLA ÇOK KONUŞULACAK

“Ben Onu Çok Sevdim”de Mehmet Aslantuğ, Birce Akalay ve İdil Fırat’ın yanı sıra pek çok başarılı oyuncu bir araya geliyor. Dizide Ayhan Aydan’ın eşi Hasan Ferit Alnar’ı Erdinç Gülener, Adnan Menderes’in en yakın arkadaşı Ethem Menderes’i Rıza Akın, Adnan Menderes’in en büyük oğlu Yüksel Menderes’i Mehmetcan Mincinözlü, ortanca oğlu Mutlu Menderes’i Savaş Zafer ve en küçük oğlu Aydın Menderes’i Burak Temiz canlandırıyor. Dizinin dev kadrosunda tarihin önemli simalarını canlandıran diğer isimler ise; Şemsi İnkaya (İsmet İnönü), Ege Aydan (Nihat Erim), Tuğrul Çetiner (Celal Bayar), Levent Öktem (Muhsin Ertuğrul), Kerem Alışık (Fatin Rüştü Zorlu) ve Halit Ergör (Fuat Köprülü).

Yapım: PANA FİLM

Senaryo: Seda ALTAYLI

Yönetmen: Mehmet Bahadır ER

İşte merakla beklenen yepyeni projenin oyuncuları!

 

Ayhan Aydan: http://www.yazete.com/video-galeri-yeni/ben-onu-cok-sevdim-ilk-tanitim-7219/

Adnan Menderes: http://www.yazete.com/video-galeri-yeni/ben-onu-cok-sevdim-2-tanitim-7217/

Web sitesi: benonucoksevdim.com

Facebook sayfası: http://www.facebook.com/panafilm.BenOnuCokSevdim

Twitter sayfası: https://twitter.com/benonucoksevdim

İşte tanıtımlar:

TANITIM 1 İÇİN TIKLAYIN...

TANITIM 2 İÇİN TIKLAYIN... 

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER