ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL25°C
Parçalı Bulutlu
MEDYATÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 23 Mayıs 2014 Cuma 14:50

Kurtlar Vadisi Pusu reytingleri altüst etti!

Kurtlar Vadisi Pusu reytingleri altüst etti!

Türkiye deki karanlık güçlerin oyunlarını, Türkiye'nin karışması için herşeyi yapanların oyunlarını ortaya çıkarmaya devam eden ve reytinglerinin değişmez lideri Kurtlar Vadisi Pusu, yine rekor kırdı.


Türkiye deki karanlık güçlerin oyunlarını, Türkiye'nin karışması için herşeyi yapanların oyunlarını ortaya çıkarmaya devam eden ve reytinglerinin değişmez lideri Kurtlar Vadisi Pusu, 10.17 reyting, 27.61 share oranı ile bu haftada reytingleri altüst etti.

Atv‘de yayınlanan Kurtlar Vadisi Pusu dizisi 226. bölümüyle rekorlarına bir yenisini daha ekledi. 

KURTLAR VADİSİ PUSU'DA HEYACAN DORUKTA!

Dizinin dün akşamki bölümünde Armagedon Türkiye'de kaos ortamı yaratmak adına operasyonlarına devam etti. Yapılan yasa dışı sokak eylemlerinin asıl amacının kaos yaratmak olduğuna vurgu yapılıyor.  

Bir reyting araştırma şirketinin verilerine göre, Türkiye'de milyonları aşan bir hayran kitlesi olan Kurtlar Vadisi Pusu reyting listesinde ilk sırada yer alıyor. İkinci sırada ise  Tolga Çevik ve Ezgi Mola'nın sahne aldığı Arkadaşım Hoşgeldin adlı eğlence proğramının yerini alması dikkat çekti. 

Vadi sadece aldığı rekor reyting rakamları ile gündemdeki yerini her zaman korumayı başarıyor. Elde ettiği Kemik hayran kitlesi tarafından beğeni ile izlenen Kurtlar Vadisi Pusu sevenleriyle olan Gönül bağını 10 yılı aşkın süredir sürdüyor. 

VADİ REKORDAN REKORA KOŞUYOR

Türk dizi tarihine damgasını vuran ve Atv'de ekrana geldiği her bölümle reyting rekoru kıran "Kurtlar Vadisi Pusu"nun neden çok izlendiği her hafta yayınlanan reyting rakamlarına bakıldığında anlaşılıyor.

Dizide emeği geçen herkes istatistik rakamlarına bakarak daha iyisini daha güzelini yapmanın gayreti içinde oluyor. Kurtlar Vadisi pusu her geçen gün hem kemik izleyici kitlesini koruyarak hem de yeni izleyicilerle diziyi tanıştırarak, yoluna devam ediyor. 

Günümüzde bir çok dizinin çeşitli sebeplerle başlamadan bittiği veya başladıktan sonra yeterli ilgiyi göremediği için ekranlara veda ettiği göz önüne alındığında Vadi, izleyici kitlesinin sadakati ve ekibin başarısı herşeyi özetliyor.  

 

KAYNAK:
yazete.com
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER