ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL24°C
Sisli
MEDYATÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 13 Mart 2013 Çarşamba 01:06

Kanıt devam edecek mi?

Kanıt devam edecek mi?

Ani bir kararla final yapmasına karar verilen Kanıt dizisinin yapımcılarından flaş açıklama...


Kanal D ekranlarında yayınlanırken ani bir kararla final yapmasına karar verilen Kanıt dizisinin devam etmesi için başka kanallarla görüşmeler yapılmıştı.

Dizinin danışmanı Prof. Dr. Sevil Atasoy geçenlerde dizinin final yapmasından sonra şunları söylemişti:

Kanıt her ne kadar final yapmış gibi görünse de bazı görüşmelerin devam ettiğini biliyorum. Bu yüzden Kanıt ile ya da başka bir projede mutlaka yine görüşeceğiz. Yine iyi bir olay yeri incelemesi, iyi bir otopsi, dikkatli, sabırlı/zeki polisler ve her şeyden önemlisi verileri iyi yorumlayan adli tıp uzmanları yanısıra savcılar olduğu sürece biz "Kusursuz cinayet yoktur" demeye devam edeceğiz..."

ANS Productions konu ile ilgili açıklama yaparak Kanıt dizisinin devam etmeyeceğini başka bir proje için çalışmalara başladıklarını bildirdi.

İşte o açıklama:

Sevgili Kanıt severler,
Bilindiği gibi ANS yapımı olan Kanıt dizisi, yayınlanan 100. Bölümün ardından Kanal D ile karşılıklı anlaşma sonucu sona ermiştir.

Kanıt dizisinin devam etmesi için kanallarla sürekli görüşülmüş ancak olumlu bir sonuç alınamamıştır.

ANS Prodüksiyon Kanıt' tan edindiği tecrübe ile başta Profesör Doktor Sevil Atasoy, deneyimli yazarları ve uzman ekibi ile yeni ve daha da başarılı olacağına inandığı bir proje hazırlamaktadır.

Kanıt izleyicilerine ve polisiye meraklılarına en kısa zamanda tekrar beğenecekleri bir polisiye diziyi sunacağımızı bildirir, Bizi üç senedir büyük bir ilgi ile izleyen seyircilerimize teşekkür ederiz. 

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER