ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL10°C
Yağışlı
MEDYATÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 06 Şubat 2013 Çarşamba 08:54

Kadın yarışmacı eşini takas etmek istedi

Kadın yarışmacı eşini takas etmek istedi

Bu kadın televizyon tarihine geçecek! "Hayatta her şey para mı?" diye tekrar düşüneceksiniz.


Kanal D’nin eğlenceli yarışma programı “Şans Kapıda”nın bu haftaki bölümünde kadın kocasını takas etmeyi teklif etti.

Kanal D'nin, sunuculuğunu Yiğit Alıcı'nın yaptığı yarışma programı Şans Kapıda'nın dün akşam yayınlanan bölümünde ekranları başındakileri hayretler içerisinde bırakacak ilginç anlar yaşandı. 

Yarışma formatı gereği bilemediği soru yerine takas edeceği bir şey koyması gerekiyordu. Kadın yarışmacı sunucunun takas sorusuna karşılık eşini “takas” etmek istediğini söyleyince büyük şaşkınlık yaşandı. 

Daha sonra ise gerçek anlaşıldı.

İŞTE O ANLAR

NASIL BİR PROGRAM?

Kanal D'nin yeni yarışma programı "Şans Kapıda", her bölümde iki farklı semtte sokak sokak gezerek ödüller dağıtıyor.

Kapı sorusuna doğru cevap verenler anında 500 TL para ödülü kazanıyorlar. Eğer yarışmacı, program ekibini evine davet eder, yarışmaya devam etmek ister ve sonraki sorulara da doğru cevap verir ise, doğru cevap verdiği her soruda ödülleri katlanarak artıyor.

Yiğit Alıcı, evlerine konuk oldukları yarışmacılar eğer ilk soruyu bilirlerse onlara 4 soru daha soruyor

2. soruda doğru cevaba karşılık 1000 TL kazanan yarışmacılar, 3. soruda ise eskimiş bir eşyasını yenisiyle takas etmek için komşularından ve mahallesindeki esnaftan yardım alabiliyor. Bunun için de, 3 dakika boyunca durmaksızın koşup, karşısına çıkan herkese kendisine yöneltilen soruyu soracak ve doğru cevabı arıyor.
3. soruya doğru cevap veren yarışmacının riske ettiği eşyasının en yeni modeli, anında kapısına geliyor. Peki, yarışmacı soruya doğru yanıt veremez ise ne oluyor? İşte o zaman da riske ettiği eşyası evinden alınıp götürülüyor.

Final takasında yarışmacı evindeki istediği her şeyi, hatta arabasını bile riske ederek yenisi ile takas etme şansına sahip.
 

KAYNAK:
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER