ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL6°C
Çok Bulutlu
MEDYATÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 21 Ağustos 2014 Perşembe 15:26

İddialı dizisinin yayın günü belli oldu

İddialı dizisinin yayın günü belli oldu

Show'un iddialı dizisi 'Yılanların Öcü' ne zaman izleyiciyle buluşacak?


Fakir Baykurt'un başyapıtı 'Yılanların Öcü'nden televizyona aktarılan Koliba Film imzalı dizi, Çarşamba akşamı Show TV ekranlarında izleyicileriyle buluşacak.

Yapımcılığını Koliba Film'in üstlendiği 'Yılanların Öcü'nde, başrolleri, Cemal Toktaş, Hande Soral, Ceyda Ateş, Ahmet Varlı ve Rüçhan Çalışkur paylaşıyor. Cemal Şan'ın yönettiği dizide, Nail Kırmızıgül, Şebnem Dilligil, Servet Pandur, Hande Kaptan, Mehmet Atay, Gonca Yakut, Burak Can, Nalan Örgüt, Süleyman Karaahmet ve Erden Alkan da rol alıyor.

Tanıtımları sosyal medyada ilgi gören Show TV'nin yeni yayın dönemindeki en iddialı dizilerinden 'Yılanların Öcü', Anadolu'nun keşfedilmemiş güzellikleri ile dolu ücra bir köyündeki insanların yaşamından kesitleri ve aşkları anlatıyor.

Dizide, aşkı uğruna her şeyi göze alan, köyün mert ve yiğit delikanlısı Kara Bayram, hayatın kötü sürprizler hazırladığı güzeller güzeli Fatma, varlığını Kara Bayram'a adamış olan Zahide, hayatın oyunları karşısında duvar olmuş, eğilmez, bükülmez, yıkılmaz Irazca, saf , masum sevginin sembolü olan Haceli ve Karataş Köyü sakinlerinin başlarından geçen dramatik olaylar ekranlara yansıtılıyor.

Müzikleri Kalan Müzik-Hasan Saltık imzalı Yılanların Öcü'nün senaryosunu ise, Esen Ali Bilen, Bekir Baran Sıtkı, Rana Mamatlıoğlu yazıyor. 'Yılanların Öcü'nün ilk bölümü, 27 Ağustos Çarşamba akşamı saat 20:00'de Show TV'de ekrana gelecek. 

KAYNAK:
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER