ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL27°C
Parçalı Bulutlu
MEDYATÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 31 Ekim 2012 Çarşamba 17:00

Habertürk'te sevişme kavgası! Spiker fırçayı bastı...

Habertürkte sevişme kavgası! Spiker fırçayı bastı...

Habertürk spikeri Didem Yılmaz Mardin Yeşilay temsilcisine canlı yayında fırça üstüne fırça attı.


Yeşilay Mardin Şube Başkanı Lütfü Günlüoğlu dün çok tartışılacak sözler sarf etti. Mardin'e üniversite kurulmasıyla şehre ahlaksızlık geldiğini iddia eden Günlüoğlu, "Artık bir kısım gençlerimiz kız- erkek parklarda, çimenler, ya da banklar üzerinde uzanarak işi öpüşerek sevişmeye kadar götürdü" diyerek üniversitenin zinayı meşru kıldığını söyledi.

YEŞİLAY SORUŞTURMA BAŞLATTI

Günlüoğlu'nun bu sözleri üzerine Türkiye Yeşilay Cemiyeti Yönetim Kurulu, yazılı açıklama yaptı. Günlüoğlu'nu eleştiren cemiyet, hakkında soruşturma başlattı. Günlüoğlu'nun temsilciliğinin feshedilmesi gündemde.

YILMAZ FIRÇA ÜSTÜNE FIRÇA ATTI

Bu gelişmeler sonrası Lütfü Günlüoğlu Habertürk ekranlarında Didem Yılmaz'la Gün Ortası programına canlı yayın konuğu oldu. Didem Yılmaz konuğuna sert çıkışlar yaptı. Günlüoğlu'na fırça üstüne fırça atan Didem Yılmaz, "Yeşilay olarak sizin göreviniz ahlak bekçiliği mi çok merak ediyorum." diye sordu. 

"İŞ AYAKTA BAŞLIYOR YATARAK SEVİŞMEYE GİDİYOR"

Günlüoğlu'ndan ne gördüğünü açık açık anlatmasını isteyen Yılmaz " Masumca başlıyor. İş ayakta başlıyor, yatarak sevişmeye kadar gidiyor" cevabını aldı. "Üniversiteden önce gençler daha mı ahlaklıydı" diye soran Yılmaz sinirlenerek "Ne gördünüz el ele mi yürüdüler." dedi

YAYINDAN ALDI

Günlüoğlu konuşmaya devam ederken Didem Yılmaz, hakkında başlatılan soruşturma bilgisini verdi. Yeşilay temsilcisi soruşturma bilgisini canlı yayında aldı. Günlüoğlu konuşmaya devam ederken Didem Yılmaz "Gider sorarsınız neden benim hakkımda soruşturma açtınız diye." diyerek sesi yayından aldı.

VİDEOYU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

 

 

 

KAYNAK:
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER