ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL26°C
Çok Bulutlu
MEDYATÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 24 Kasım 2014 Pazartesi 13:59

Bülent Ersoy: Bu suçun affı yok ama..

Diğer arsızlar ne olacak?

Diva Bülent Ersoy, Sezen Aksu'nun Deniz Seki'ye mektup yollamasıyla ilgili konuştu.


Günay Restaurant'ta sahne alan Bülent Ersoy, uyuşturucu kullanmak ve ticaretini yapma suçundan hapis yatan Deniz Seki için açıklamalarda bulundu.

"BUNUN AFFI YOK"

Güneş'te yer alan habere göre, Sezen Aksu'nun Seki'ye mektup yazmasıyla ilgili Diva, "Sezen onu desteklediği için değil, orada kendine mukayet ol, üretmeye, çalışmaya devam et diye destek amaçlı yapmıştır, iyi ettin diye değildir yani. Hiçbir şekilde iyi ettin diyemeyiz, bunun affı yok. Bu artık ortaokulla düşmüş lanet bir şey" dedi.

"BİZ HAYATIMIZDA HİÇ SIKINTI ÇEKMEDİK Mİ?"

1980'de bir hakime saldırdığı için hapis yatan Ersoy, sözlerini şöyle sürdürdü: "Sezen Aksu hapis yatmadı, ben yattım, kimse benim kadar bilemez. Deniz'e çok üzüldüm kız olduğu için, orayı kaldırmak gerçekten de çok zordur. Yapmasaydı ne gerek vardı? Ben neden yapmadım, Ajda Pekkan, Sezen Aksu neden yapmadı? Biz hayatımızda hiç sıkıntı çekmedik mi? Ben 45 sene neler çektim, ama hiç düşünmedim, tennezül dahi etmedim.

Yalnız o yapmadı diğer yapanlar arsız arsız geziyor. Ben çoğunu görüyorum dizi, film çekiyorlar. Neden sadece Deniz girdi bilemiyorum. Haksa, adaletse aynı şekilde işlesin."

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER