ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL20°C
Hafif Sağanak Yağışlı
MEDYATÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 26 Haziran 2014 Perşembe 17:33

Deniz Feneri Ramazan’a Hazırlandı

Deniz Feneri Ramazana Hazırlandı

Mübarek Ramazan ayı öncesi Deniz Feneri Derneği tüm hazırlıklarını tamamladı.


Mübarek Ramazan ayının bereketli havasına girdiğimiz şu günlerde ibadetin, iyiliğin ve yardımın manasına erişebilmek için Deniz Feneri Derneği tüm hazırlıklarını tamamladı.

Türkiye'de hala birçok insanın yoksulluk sınırının altında yaşadığı bilinen bir gerçek. Deniz Feneri, insanlığın bu en temel sorununun bilincinde olarak hayata geçirdiği projeleriyle ihtiyacı tespit edilen ailelere el uzatıyor.

Dernek, Türkiye’de bulunan Genel Merkez, İstanbul Şubesi, Ankara Şubesi, Ege Temsilciliği, Doğu Anadolu Temsilciliği, Antalya Temsilciliği ve Şanlıurfa temsilcilikleri aracılığıyla binlerce yoksul, kimsesiz, engelli, dul, yetim ve ihtiyaç sahibi vatandaşımızı iyiliğin en naif haliyle kucaklıyor.

28 Haziran Ramazan’ın 1. Günü tüm şube ve temsilcilikler aracılığıyla binlerce bağışçı ve gönüllü desteğiyle yurt içinde ve yurt dışında uygulanacak olan çeşitli projeler ile yoksul ve kederli yüzler, yerini tebessüme bırakacak.

İyiliğin sesi olan Deniz Feneri Derneği, Ramazan’ın bereketi ve huzuruyla birleşerek bu yıl hayırseverlere “PAYLAŞIN BEREKETLENSİN” diyecek.

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER