SON DAKİKA :
İSTANBUL20°C
Sağanak Yağışlı
MEDYATÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 21 Ekim 2014 Salı 13:47

Cüneyt Özdemir'e sosyal medyada tepki yağmaya devam ediyor

/home/yztusr/public_html http://cdn2.yazete.com/store/img/cuneyt-ozdemir-1478544-622x360.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/cuneyt-ozdemir-1478544-622x360.jpg
Cüneyt Özdemire tepki yağıyor Nedeni o soru

Yasin Börü'nün annesine "oğlunuz gerçekten IŞİD'çi miydi" şeklinde soru yönelten Cüneyt Özdemir'e sosyal medyada tepki yağmaya devam ediyor.


Diyarbakır'daki Kobani bahanesi ile gerçekleştirilen terör eylemleri sırasında katledilen Yasin Börü'nün ailesini CNN Türk'te sunduğu programa çıkaran ve "Oğlunuz gerçekten IŞİD'çi miydi" diye soran Cüneyt Özdemir'e tepkiler dinmiyor. Kurban bayramında Kobani'den gelen Suriyeli Kürtlere kurban eti dağıtırken PKK'lı şehir teröristleri tarafından vahşice katledilen ve cesedine dahi işkence yapılan Yasin Börü'nün acılı ailesine bir darbe de Doğan Medyası tarafından vuruldu.

CNN Türk'te yayınlanan 5N1K programına konuk edilen Yasin Börü'nün ailesine Cüneyt Özdemir tarafından yöneltilen sorular tepki topladı.

Börü'nün acılı annesine "Oğlunuz gerçekten IŞİD'çi miydi" sorusunu yönelten Özdemir'e sosyal medyadan kınama mesajları yağarken, "Berkin'in ailesine de 'oğlunuz DHKP-C'li miydi' diye sordun mu?" yazılı bir görsel Twitter ve Facebook'ta en çok paylaşılanlar arasına girdi.

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

TRT Genel Müdürü belli oldu

SONRAKİ HABER

O Ses Türkiye'de Berfin Gelevera Deresi'yle coşturdu

YORUM YAZ
2 YORUM YAZILMIŞ

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.

  • - emre kaan:23 Ekim 2014, Perşembe 00:44

    cihan balta habere bak senin yoruma bak....ne alaka

  • - cihan balta:21 Ekim 2014, Salı 22:49

    bu kadar cahillik olamaz berkin din için hangi insanın kafasını kesip bunu videolarla yayınladı yazıklar olsun hepinize ışid terör örgütüdür hanginiz bunu duymak istemiyorsa da bilecek