ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL24°C
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
MEDYATÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 22 Temmuz 2014 Salı 14:50

Connect the World İstanbul’da

Connect the World İstanbulda

Yayın konukları arasında çok önemli isimler var.


Becky Anderson’un 24 Temmuz’a kadar devam edecek İstanbul’daki yayın konukları arasında Orhan Pamuk, Elif Şafak, Ekmeleddin İhsanoğlu, Selahattin Demirtaş ve Can Bonomo var.

İstanbul 22 Temmuz 2014 - Bir ay boyunca Orta Doğu’dan yayın yapacak olan CNN International’ın lokomotif programlarından “Connect the World with Becky Anderson” İstanbul yayınları için Türkiye'ye geldi.

Abu Dhabi, Kahire ve Beyrut’un ardından İstanbul’a gelen ekip program boyunca bölgede doğmuş kilit hikayeleri keşfederken, özellikle genç jenerasyonu ilgilendiren önemli konuların derinine iniyor. Programın gündemindeki konular arasında politika, kültür, iş hayatı, genç nesil ve kadınların karşılaştıkları zorluklar; sanat, mimari, medya, eğitim ve ekonomi yer alırken ayrıca Ramazan’ın bölgede nasıl karşılandığına da yer veriliyor.

Connect the World with Becky Anderson’a; 22 Temmuz Salı günü Nobel ödüllü yazar Orhan Pamuk, 23 Temmuz Çarşamba günü Cumhurbaşkanı adayı Selahattin Demirtaş ve ünlü yazar Elif Şafak; 24 Temmuz Perşembe günü ise Cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu ve genç şarkıcı Can Bonomo konuk olacak.

Programın yayın tarihleri şöyle...

Abu Dhabi: 3 Temmuz 2014

Kahire: 7 – 10 Temmuz 2014

Beyrut: 13 – 17 Temmuz 2014

İstanbul: 20 – 24 Temmuz 2014

Sharjah: 28 Temmuz 2014 

KAYNAK:
DHA
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER