SON DAKİKA :
İSTANBUL20°C
Sağanak Yağışlı
MEDYATÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 08 Ekim 2014 Çarşamba 17:03

CHP'li vekilden Gülben Ergen'e Hac eleştirisi

/home/yztusr/public_html http://cdn1.yazete.com/store/img/ozkes-1371023-465x309.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/ozkes-1371023-622x360.jpg
CHPli vekilden Gülben Ergen ve Erhan Çelike sert eleştiri

Emekli Müftü ve CHP Milletvekili İhsan Özkes, balayında hacca giden Gülben Ergen ve Erhan Çelik çiftine sert tepki gösterdi.


Balayında Hacca gitme kararı alan Gülben Ergen ve Erhan Çelik Hac'da çekindikleri fotoğrafları sosyal medyadan paylaşmıştı. Fotoğraflar üzerine CHP'li vekil İhsan Özkes tepki gösterdi.

İşte o tweetler:

"Hacca gitmek için yıllardır sıra bekleyen en az bir milyon insan varken balayı için hacca giden Erhan Çelik ve Gülben Ergen nasıl gittiler?

İslam "İnsanlar bir tarağın dişleri gibi eşittir" diyor ama hacca gidişlerde de eşitsizlik ve adaletsizlik var.

Gariban haccı torpilli haccı Hacı Gülben! Hacda erkekler adeta kefeni andıran giysiyle Allah huzurunda dünyadan soyutlanıyorlar ve eşitleniyorlar ama bu sadece görünüşte kalıyor.

VIP ve sosyete haccı ile sıradan insanlar haccı o kadar belirgin oldu ki, bir de helal para ile haram para haccı, Allah ıslah etsin."

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

Seda Sayan'ı mahkemeye veriyor!

SONRAKİ HABER

Sümeyye Erdoğan'dan özür diledi

YORUM YAZ
1 YORUM YAZILMIŞ

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.

  • - Halil ibrahim:08 Ekim 2014, Çarşamba 21:09

    Hacca standart ödeme ile 5 -8 yıl bekleyerek gidersin paran varsa kişi başı 50bin verirsen 1.yılda gidersin nasip oluda kendileri de düşünürse bu işi çözerler herkezbilir bunu