ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL11°C
Az Bulutlu
MEDYATÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 18 Şubat 2013 Pazartesi 15:34

Canlı yayın skandalı

Canlı yayın skandalı

Haber kanalı 24'te, tam anlamıyla bir canlı yayın skandalı yaşandı. Reji yayına, Davutoğlu diye bakın kimi bağladı?


Kanal 24'te Tarık Tufan, Gökdemir İhsan ve Selahattin Yusuf’un sunduğu Kafa Dengi programında tam analamıyla bir canlı yayın skandalı yaşandı.

Reji, canlı yayında telefonda Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu’nun bağlandığını stüdyoya bildirince, Tarık Tufan'da Bakan Davutoğlu sandığı telefondaki kişiye Suriye'ye yapılan ve yapılacak olan yardımlarla ilgili sorular sormaya başladı.

Vatandaşın sesi doğal olarak Ahmet Davutoğlu'nun sesine benzemiyordu. Ayrıca sorular karşısındaki çekingenliği de bir şeylerin yolunda olmadığını gösteriyordu.

Fakat, telefondaki kişinin sesi Ahmet Davutoğlu’nun sesine hiç benzememesine rağmen, durumun farkına varamaayan Tufan, Davutoğlu zannetiği vatandaşa sorular sormaya devam etti.

"KARDEŞ BEN TARSUS'TAN ARIYORUM"

En sonunda telefondaki vatandaş, "Kardeş ben Tarsus’tan arıyorum, Suriye’ye biz de yardım paketi gönderdik" diyince skandal ortaya çıktı.

Telefonda sorular sorduğu kişinin Davutoğlu olmadığını anlayan Tarık Tufan bu kez kendi haline gülmeyebaşladı ve vatandaş apar topar yayından alındı.

İŞTE O CANLI YAYIN KAZASI:

KAYNAK:
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER