ÖNE ÇIKANLAR :
MEDYATÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 21 Aralık 2014 Pazar 10:36

Bu Tarz Benim'i kazanan belli oldu, twitter'da final tepkisi

Bu Tarz Benimi kazanan belli oldu, twitterda final tepkisi

Bu Tarz Benim'in final gecesinde kazanan belli oldu.


Bu Tarz Benim sezon finalinde Ezgi Baylar ve Ayşenur Balcı ile yarışan ikizler Aycan-Nurcan Şencan birinci oldu. İzleyicilerden ise finale büyük tepki vardı. Final uzun süre banttan yayınlandı, izleyicilerden SMS atmaları istendi. Gecenin sonunda ise canlı yayına geçildi, bu kez de ne jüri vardı ne seyirci.

BU TARZ BENİM'İN BİRİNCİSİ KİM OLDU?

Bu Tarz Benim'de kazanan kim? sorusu dün akşam yanıtını buldu, Nurcan-Aycan Şencan kardeşler 100 bin liralık büyük ödülün sahibi oldu.

BU TARZ BENİM'DE NELER YAŞANDI?

Show TV'de ekranlara gelen Bu Tarz Benim'de dün akşam final heyecanı vardı, büyük ödül sahibini buldu.

Final gecesinde şarkıcı Hande Yener, Nur Yerlitaş, İvana Sert, Uğurkan Erez ve Kemal Doğulu jüride yer aldı. Hande Yener dansları ve şarkılarıyla geceye renk kattı.

EZGİ, AYŞENUR VE AYCAN-NURCAN FİNALDE

Finalde Ezi Baylar, Ayşenur Balcı ve ikizler Aycan-Nurcan Şencan kardeşler yarıştı. Hafta içi en fazla yıldızı toplayarak bir puanı garantileyen Ezgi, yarışa bir adım önde başladı.

Yarışmacılar gecede 3 ayrı kıyafetle sahneye çıktı. Sonucu jüri oyları ve SMS'ler yüzde 50 yüzde 50 belirledi. Gecenin finalinde noter huzurunda yapılan SMS oylamasının sonucu açıklandı. Sonuçlara göre ikizler Aycan Şencan ile Nurcan Şencan büyük ödülü elde etti. SMS sonuçlarında ikinciliği Ayşenur Balcı üçüncülüğü ise Ezgi Baylar aldı.

Büyük ödülü alan ikizlerden Nurcan Şencan "Bizi destekleyenlere teşekkür ederiz. Bize her zaman destek olan annemize ve şu an Adapazarı'nda izleyen babamıza teşekkür ediyorum. Bizlere inandılar. Buraya her sabah geldiğimizde, buradaki arkadaşlarımız bize yardımcı oldular. Sürekli moralimizi düzeltmeye çalıştılar" diye konuştu.

İZLEYİCİLERDEN TEPKİ YAĞDI

Yarışmanın hayranlarından ise finale tepki vardı. Çünkü, final gecesi çok uzun süre banttan yayınlandı. Bant yayınıyla izleyicilerden SMS atmaları istendi. Gecenin sonunda kısa bir süre canlı yayına geçildi ve sonuçlar açıklandı. Ancak finalde ne jüri vardı ne de seyirciler. Jüri üyelerinden Nur Yerlitaş ise yayın sürerken Instagram hesabından bir mekanda kahve içerken fotoğrafını paylaştı. Bu fotoğrafın altına da çok sayıda yorum geldi. Gece boyu finalin çok sönük olduğuna yönelik yorumlar yapıldı. İşte twitter'a yansıyan o yorumlar:

TWITTER'DA BU TARZ BENİM YORUMLARI

-böyle final mi olur be on kişi toplanmış normal eleme gecesi bile daha iyiydi en azından jüri oluyodu da yorum falan yapıyodu

-Çok berbat bi final yaptınız tebrikler ?????? jüri yok, eski yarışmacılar yok aferim hiç zevk almadık

-Jüriyi çalmışlar, 5 kişiyle final falan... Ne bileyim güldüm
 

'TARZ DEĞİLSİNİZ'

-jüri nerdeydi pardon, ne özensiz final öyle, seyirci de yok cansız ölü gb bi final. tarz değilsiniz show tv

-Böyle bir programa böyle bir final yakıştı mı? Jüri neredeydi Sonuç açıklanırken? Büyük hayal kırıklığı,berbattı..

-Jüri nin dahi olmadigi canli yayin ve final cok sacma kimi kandiriyosunuz acaba

-yarışmasının finalinde jürinin olmaması büyük bir strateji hatasıdır. 2 hafta önce 1. Belliydi zaten bu aksam canlı yayın yoktu

-fi tarihinden beri canli yayın yapılıyor BBG nin elemeleri bile canlı yapılıyordu 5 dakikalık canlı yayın yıl 2015 TÜRKİYE!!!!

-rezaleti canlı yayın olmadigindan vazgeçtim bari kazanan belli olduğunda jüri ve eski yarışmacılar da orda olsalardı

Böyle bir canlı yayın gorulmedi aile arasi nişan gibi oldu daha da izlemem

-Bu tarz benim deli gibi reklam yaptı, final fiyasko;kimse yoktu ya kendi kendilerine takıldılar, çok ayıp etti jüri cokkk

-bukadar izlenen bir yarışmanın finalinde jüri yok ne kadar özensiz bir davranış iyiki yarışmayı özleme sundurmadınız

-canlı yayında jüri bile yoktu.Bu ne basit,amatör final kardeşimm

-rezaleti canlı yayın olmadigindan vazgeçtim bari kazanan belli olduğunda jüri ve eski yarışmacılar da orda olsalardı 

KAYNAK:
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER