ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Çok Bulutlu
MEDYATÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 07 Şubat 2013 Perşembe 09:39

Bu kadar da olur mu diyeceksiniz!

Bu kadar da olur mu diyeceksiniz!

Bir mağazada tezgahtarken Milli Piyangonun en büyük ikramiyesini kazandı, hayatı değişti.


Sunuculuğunu Tamer Karadağlı'nın üstlendiği `Güven Bana' adlı yarışma programında bu hafta ekranlara yansıyana inanamayacaksınız.

Sunuculuğunu Tamer Karadağlı’nın üstlendiği ‘Güven Bana’ adlı yarışma programının bu haftaki yarışmacıları Serhat Dumanlı ile Çiğdem İpekçi’ydi. Tamer Karadağlı’nın yarışmacıları tanımak için yönelttiği sorularda Çiğdem İpekçi, talih oyunlarında şansız olduğunu belirtti.

Serhat Dumanlı, 2009 yılında Milli Piyangonun en büyük ikramiyesini kazanarak 750 Bin lira aldığını açıkladı. Serhat Dumanlı’nın bu açıklaması izleyicileri şaşırtırken, ‘Güven bana’ yarışmasına şansını denemek için katıldığını söyledi. Bir mağazada tezgahtarlık yaparken ve yaşamdan çok bunalmışken birden bire kendisine büyük ikramiye çıkan Serhat Dumanlı hikayesini şöyle anlattı:

“Mağazada tezgahtarlık yapıyordum. Bir yandan kasayla uğraşırken bir yandan da cebimdeki piyango biletini listeden kontrol etmek istiyordum. Bir boşluk anında cebimden bileti çıkardım ve ikramiyenin elimdeki bilete çıktığını anlayınca çığlıklar attım. Çalışmaya devam ettim. Akşam kasayı kapatıp, istifamı verdim ve artık zengindim”. Şansına güvenen Serhat Dumanlı yarışmada ikinci hatadan sonra yapılan yüzleşmede 30.000 TL’de ortağını yarı yolda bırakıp gitmeyi tercih etti. Düğmeye bastı ve 30.000 TL kazandı. 

KAYNAK:
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER