ÖNE ÇIKANLAR :
MEDYATÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 03 Nisan 2013 Çarşamba 10:27

"Bu iş olmaz, hamileyim!"

"Bu iş olmaz, hamileyim!"

Canlı yayında gelen telefon ortalığı karıştırdı. Damat adayının sözleri mi doğru, telefondaki sesin sözleri mi?


Fox Tv ekranlarında yayınlanan ve çeşitli skandallarla gündeme gelen Su Gibi programında Narin ve Murat çifti evliliğe ilk adımı atarken büyük şok yaşadı.

İzdivaç programı Su Gibi'de telefonla bağlanan ve damat adayından hamile olduğunu iddia eden bir kadın, herkesi şaşırttı. Stüdyoda tansiyon yükseldi.

Murat Bey'in kız arkadaşı olduğunu söyleyen Neşe Hanım, "Murat bir hafta önce benden ayrıldı. Benim gururumla oynadı" diye isyan etti.

"Murat benimle evlenmek istiyordu" diyen Neşe Hanım, Narin Hanım'a, "Oyuna gelmeyin" diye uyarıda bulundu. Neşe Hanım, "Murat Narin'den ayrılıp bana döneceğini söyledi" dedi.

"BU ŞARTLARDA NİŞANI YAPAMAYIZ"

Bunun üzerine Songül Karlı, damat adayı ile tartıştı. Uğur Arslan ise, "Şu şartlarda biz bu nişanı yapamayız" diye konuştu.

BİR BAŞKA KIZ ARKADAŞI "HAMİLEYİM" DEDİ

Neşe Hanım'ın hemen ardından Murat Bey'in kız arkadaşı olduğunu söyleyen bir başka kişi daha yayına bağlandı. Murat Bey ile 1 buçuk yıl birlikte olduğunu söyleyen Gülnaz Hanım ise, Murat Bey'den 6 aylık hamile olduğunu ileri sürdü. Gülnaz Hanım "Murat hamile olduğum halde bana sahip çıkmadı" dedi. Murat Bey ise, Gülnaz Hanım'ı tanımadığını iddia etti.   

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER