SON DAKİKA :
İSTANBUL20°C
Sağanak Yağışlı
MEDYATÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 29 Ekim 2014 Çarşamba 15:57

CHP'li vekilin bu hali sosyal medyada olay oldu

/home/yztusr/public_html http://cdn1.yazete.com/store/img/nazliaka-1480922-622x360.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/nazliaka-1480922-622x360.jpg
Bu hali sosyal medyada olay oldu

Aylin Nazlıaka, üzerinde Atatürk siluetli ve ’Biz her şeyi sana borçluyuz’ yazan kıyafetiyle podyumda boy gösterdi.


Ankara Yenimahalle Belediyesi Cumhuriyet’in ilanının 91’inci yıldönümünde düzenlediği gecede CHP Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka, üzerinde Atatürk siluetli ve ’Biz her şeyi sana borçluyuz’ yazan kıyafetiyle podyumda boy gösterdi.

CHP'li vekilin bu hali sosyal medyada olay oldu
Nazım Hikmet Kongre ve Sanat Merkezi'nde düzenlenen programda, binlerce başkentli Ata'nın kıyafetlerinin sergilendiği defile ve dünyaca ünlü Çerkes Halk Dansları Topluluğu Elbruz'un gösterileriyle coştu.

Ankara Olgunlaşma Enstitüsü tarafından hazırlanan defilede Ata'nın kıyafetleri podyumda sergilendi. CHP Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka da üzerinde Atatürk siluetli ve 'Biz her şeyi sana borçluyuz' yazan kıyafetiyle podyumda boy gösterdi.

Nazlıaka'nın kıyafeti sosyal medyada günün konusu oldu.  

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

Bir dizi daha sona erdi

SONRAKİ HABER

Beyaz'dan Hababam Sınıflı tanıtım

YORUM YAZ
1 YORUM YAZILMIŞ

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.

  • - Adolf hitler:29 Ekim 2014, Çarşamba 21:17