ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL10°C
Parçalı Bulutlu
MEDYATÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 02 Ocak 2013 Çarşamba 17:31

Bu bölüm kaçmaz!

Bu bölüm kaçmaz!

Kemal Tahir’in ölümsüz eserinden uyarlanan Yol Ayrımı müthiş bir bölümle geliyor.


Yapımcılığını Pana Film’in, yönetmenliğini Yasin Uslu’nun üstlendiği Yol Ayrımı izleyenleri bu akşam ekrana kilitleyecek.

İşte başrollerini Ahmet Uğurlu, Engin Altan Düzyatan, Dolunay Soysert, İlker Kızmaz, İbrahim Kendirci ve Kerem Alışık’ın paylaştığı büyük beğeni toplayan Yol Ayrımı'nın bu akşamki bölümünde yaşanacaklar:

Esnafın, politikacının dilinde artık tek bir mesele… Halk İstanbul’da Yalova’da, çarşıda, hanede Serbest Fırka’yı konuşuyor. Herkes bu yeni fırkanın amacını sorguluyor.

Vakit gazetesinden haberi alan gazeteciler yeni bilgiler edinmek için politikacıların peşine düşüyor. Yarın gazetesinin sahibi Arif Oruç, Fethi Okyar ile yeni fırka hakkında görüşüyor.

Bu sırada devlet işleriyle uğraşırken kendi sağlığını ihmal eden Gazi Paşa bitap düşüyor. Doktorlarını da hemşiresi Makbule Hanım’ı da meraklandırıyor.

3.BÖLÜM FRAGMANINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN...

İsmet Paşa Serbest Fırka ile ilgili güzel dileklerini Fethi Bey’le paylaşıyor. Arif Oruç ise Fethi Bey’den sonra Serbest Fırka’nın bir diğer mebusu Makbule Hanım’dan en taze haberlere ulaşmaya çalışıyor. Bir tarafta Makbule Hanım’ın mebusluğu kabul edilemezken, bir tarafta kadınların gittikçe artan hakları umutları yeşertiyor…

***

Yapım: Pana Film
Yönetmen: Yasin Uslu
Senaryo: Başar Başaran
Oyuncular:
(Alfabetik sırayla)
Ahmet Uğurlu, Ali Tutal, Atilla Pekdemir, Bensu Soral, Bora Sivri, Dolunay
Soysert, Engin Altan Düzyatan, Engin Gürmen, Gülen Karaman, Haluk Cömert,
İbrahim Kendirci, İlker Kızmaz, Kerem Alışık, Metin Çoşkun, Mine Şenhuy
Teber, Murat Göksu, Mina Özlem Sağdıç, Rahmi Dilligil, Seda Yıldız, Sevinç
Gürşen, Tülay Bursa, Umut Karadağ, Yavuz Sepetçi, Zafer Kırşan

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER