ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL14°C
Hafif Sağanak Yağışlı
MEDYATÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 27 Eylül 2013 Cuma 12:32

Birand Çevik Bir'i nasıl oyuna getirmiş?

Birand Çevik Biri nasıl oyuna getirmiş?

Habertürk TV'de Balçiçek İlter'e konuk olan Cemre Birand, Mehmet Ali Birand'ın 28 Şubat günlerini anlattı.


Habertürk’te Balçiçek İlter’in sunduğu Söz Sende programına katılan Cemre Birand, eşi Mehmet Ali Birand’ı anlattı. Özellikle 28 Şubat sürecinde yaşananların altını çizen Birand, Çevik Bir’in şu anda içeride olmasından memnun olduğunu dile getirdi.


VİDEOYU İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ...


ÇEVİK BİR’İN İÇERİDE OLMASINDAN MEMNUNUM

Cemre Birand şöyle konuştu: Bugün Allah affetsin ama, Çevik Bir’in orda olmasından memnunum. Erol Özkasnak’ın da orada olmasından memnunum. Çünkü bizim hayatımızı mahvettiler.

Karanlıklar içinde geçirttiler o dönemi bize. Tehditler, kıyametler, o karakışlarda telefonlar edip “hala mı 32. Gün var, kaldırın o adamı, ne işi var orda, gitsin…” gibi sözler söylendi.

BİRAND BİLEREK MİKROFONU AÇIK BIRAKTI

Cemre Birand, eşinin Çevik Bir’i 32. Gün’e çıkarmasına ilk başta tepki gösterdiğini belirtirken, o programdaki ilginç bir detayı da anlattı:

Mehmet Ali çıkardı sonra Çevik Bir’i programa. Çıkardı ama ne yaptı biliyor musunuz? O sırada Cumhurbaşkanı olmak istiyordu Çevik Bir. Çıkardı onu. Mikrofonu açık bıraktı. Maksatlı yaptı onu. “Mehmet Ali Bey ben iyi miydim?” diye soru sordu. O da çıktı tabi. Geldi evde kıkırdayarak güldü. Kıkırdayarak da anlattı. Ben halen “o adamı niye çıkarıyorsun” diye söyleniyordum.

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER