ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL6°C
Kar Yağışlı
MEDYATÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 08 Ocak 2013 Salı 22:14

Beyaz Show'un dizi laneti

Beyaz Showun dizi laneti

Beyaz Show'a katılan bu dizi oyuncularıda Beyaz'ın lanetinden nasibini aldı. İşte o dizi ve diğerleri...


Beyazıt Öztürk geçtiğimiz haftalarda Beyaz Show’a konuk olan dizi oyuncularının dizilerinin sırayla yayından kaldırıldığına değinmiş ve "Biz adamı bitiririz" diyerek durumu bir videoyla ti'ye almıştı.

Bugüne kadar Beyaz Show'a katılan dizilerin 10'u yayından kaldırılmıştı. Yayından kaldırılan diziler arasına Hande Soral ve Berk Oktay'ın başrolünü paylaştığı Alev Alev dizisi de katıldı. Dizinin oyuncuları yaklaşık 1 ay önce Beyaz Show'a katılmıştı.

Başrollerini İlker İnanoğlu, Rojda Demirer, Berk Oktay ve Hande Soral'ın paylaştığı Alev Alev dizisi ekrana veda etti. Haberi dizi oyuncularından Berk Oktay Twitter sayfasına yazdığı "Arkadaşlar yapımcımızın aldığı ani kararla dizimiz Alev Alev'i bitiriyoruz. Desteğiniz ve bizi zirveye yaklaştırdığınız için teşekkürler... Tüm ekibime birlikte çalışmaktan onur duydugum oyuncu arkadaşlarıma sonsuz teşekkürler.” notuyla duyurdu.

DAHA ÖNCE BEYAZ SHOW'A KATILIP YAYINDAN KALDIRILAN DİZİLER

Daha önce Beyaz’ın programına konuk olan Nuri, Kötü Yol, Ağır Roman, İzmir Çetesi, Karakol, Başrolde Aşk, Mor Menekşeler, Keşanlı Ali Destanı, Suskunlar ve Uçurum dizilerinin başrol oyuncuları oynadıkları dizilerden övgüyle bahsettiler. Ancak bu dizilerin tamamı için kaçınılmaz son ’yayından kaldırılmak’ oldu.

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER