ÖNE ÇIKANLAR :
MEDYATÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 22 Kasım 2012 Perşembe 09:47

Behzat'ı yayından kaldıramazsınız!

Behzatı yayından kaldıramazsınız!

Yayınlandığı günden beri polisleri kötü gösterdiği gerekçesiyle eleştirilen dizinin senaristinden hodri meydan!


KCK tutuklularıyla ilgili sahneleri kaleme aldıklarını açıklayan Behzat Ç.’nin yazarı Serbes, “Hodri meydan. İsterseniz bunu yayınlamayın” dedi.

Önümüzdeki haziran ayında bitmesi planlanan fenomen dizi “Behzat Ç.”nin yazarı Emrah Serbes, 80. bölümde çarpıcı bir konuyu ele alacaklarını açıkladı.

Konuk olduğu “Memleketin Hali” programında diziye yapılan baskılara dikkat çeken Serbes, KCK tutuklularıyla ilgili sahneler yazdıklarını belirtti ve yayınlanmama ihtimaline karşı da ilgililere meydan okudu. Üçüncü sezonuna başlayan dizinin ilk yılında saat 20.00’de ekrana geldiğini hatırlatan Serbes, şöyle konuştu:

Bize sürekli baskı yapıyorlar. Diziye başladığımızda saat 20.00’de yayınlanıyorduk. Ondan sonra 2’nci sezonda saat 22.00’ye attılar. Bu sezon da saat 23.00’e... Ayrıca ‘13+’ sınırı getirdiler. Ondan sonra sabah kuşağına doğru atacaklar. Bu gidişle Seda Sayan’dan önce yayınlanacağız. Ama bu halk her şeye rağmen izlenmez sanılan dizimizi izliyor.

"SEYİRCİDEN DESTEK İSTEDİ"

"Şimdi biz 80. bölümde KCK tutuklularına değiniyoruz, bunu yazıyoruz. İsterseniz bunu yayınlamayın. Hodri meydan, yayınlamayın. Ne yapacaksınız, bizi kaldıracak mısınız? Kaldıramazsınız. Seyircimize de söylüyorum, bize sahip çıkın. Eğer yayınlamazlarsa üstüne gidin diyorum.”

Dizinin bu cuma ekrana gelecek olan 78. bölümü ise bir ilke imza atacak. Dizi baştan sona Berkan Şal’ın hayat verdiği Akbaba’nın evinde geçecek. Erdal Beşikçioğlu’nun oynadığı Behzat Ç. başta olmak üzere bütün karakterler bu evde hesaplaşacak.

KAYNAK:
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER