ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL24°C
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
MEDYATÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 15 Nisan 2013 Pazartesi 23:10

Açtı ağzını yumdu gözünü

Açtı ağzını yumdu gözünü

Survivor yarışmasının elenen Emel, adada kavga ettiği Duygu'yu yerden yere vurdu.


Kanaltürk ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programının  konuklarından biri de Survivor yarışmasından elenen Emel oldu.

FAVORİSİ DAĞHAN

Adadaki tartışmalarla gündeme gelen Duygu hakkında sert konuşan Emel, yarışma arkadaşının kameralara oynadığını savundu. Yarışmayı ünlüler takımından bir ismin kazanacağını söyleyen Emel, Dağhan’ı favori olarak gösterdi. Adada olduğu sürece içinde sürekli tartıştığı Duygu hakkında çarpıcıaçıklamalarda bulunan Emel, sorunların Duygu’dan kaynaklandığına işaret etti.

’KAMERALARI GÖRÜNCE DEĞİŞİYOR’

Duygu’nun düşünmeden hareket ettiğini belirten Emel, ’Herkesin karnı aç olabilir. Herkes sinirli olabilir ama sonuçta kimsenin birbirine agresif davranışları yoktu. O da anlayışlı davransaydı bunlar yaşanmayabilirdi’ dedi. Duygu’nun halen sorunları olduğunu kaydeden Emel, yarışma arkadaşının kameraları gördüğü zaman farklı davrandığını savundu.

’BEN KÖPEK MİYİM?’

Duygu’nun bu hareketleri bilerek yaptığını da belirten Emel, yarışma arkadaşıyla yaşadığı gerginliklerin otelde başladığını ekledi. Otelde yaşanan bir olayda Duygu’ya yardım ettiğini ancak beklenmedik bir tepki aldığını belirten Emel, adada ise Duygu’nun kendisine ’Bana emir veremezsin. Ben köpek miyim?’ diyerek çıkıştığını söyledi.

KAYNAK:
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER