ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL23°C
Az Bulutlu
MAGAZİNTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 10 Mayıs 2014 Cumartesi 14:35

Yıllar sonra babasıyla yüzleşti

Yıllar sonra babasıyla yüzleşti

Son günlerin en çok konuşulan mankeni Senem Kuyucuoğlu babasıyla yıllardır görüşmüyordu.


Uyuşturucu tedavisi için hastaneye yatan Senem Kuyucuoğlu, yıllar sonra babasıyla yüzleşti. Ünlü model, İrfan Kuyucuoğlu'nun görüşme teklifini ise şimdilik reddetti.

Son günlerin en çok konuşulan mankeni eski Türkiye güzeli yıllardır görüşmediği babasıyla önceki gün yüzleşti. Uyuşturucu partilerinde çekilen fotoğraflarıyla internete düşen ve sonrasında yaptığı itiraflar, dikkatleri üzerine çeken ünlü manken, tedavi görmek için yattığı hastaneden telefonla canlı yayına katılarak babası İrfan Kuyucuoğlu'na sitem etti. 

"İyileşmek istiyorum"

Yaptığı açıklamada aile hayatına dair açıklamalarda bulunan eski Türkiye güzeli, babasının annesini sürekli aldattığını, bu sebeple çok zor bir çocukluk geçirdiğini açıkladı. Babasının görüşme teklifini bir süreliğine erteleyen Kuyucuoğlu, babasına oldukça sert cümleler sarfetti. Kuyucuoğlu, "önce senin düzeldiğinden emin olmam gerekiyor. Ailem değil seninle görüşmeyi ben istemedim. Şu anda ilaçların etkisindeyim; ilk önce kendimi düşünüyorum. Bir an önce iyileşmek istiyorum" dedi. 

Baba Kuyucuoğlu ise "Senem beni görmemesi gereken bir şekilde gördü. Kızım için elimden ne geliyorsa yapmaya hazırım. Ben bir babayım ve kızımı seviyorum. Kendimde suç bulmuyorum. Elimden geleni yaptım. Herkesin hataları olmuştur, benim de oldu. Kızımla görüşmek istedim ama bana mani oldular, şimdi onu bırakmayacağım" dedi. 

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER