ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL18°C
Yağışlı
MAGAZİNTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 13 Mart 2013 Çarşamba 01:54

Ünlüler Panama yolunda

Ünlüler Panama yolunda

2013 Survivor'un ünlüler ve gönüllüleri, yarışmanın yapılacağı Panama'ya doğru yol aldı.


Sabah saat 03.30'dan itibaren İstanbul Atatürk Havalimanı'nda toplanmaya başlayan ekip, daha sonra check-in işlemlerini yaptırıp uçuş saatlerini beklemeye koyuldular.

Check-in işemleri sırasında bir ara bavulunu açan Doğukan Manço'nun yanına aldığı ilaçlar dikkat çekerken Manço ''tansiyon ilaçları, doping ya da vitamin değil'' açıklaması ile olası bir yanlış anlamanın önüne geçti. 

Dağhan Külegeç, arkadaşları ile birlikte aynı karede yer almak istemedi. Külegeç tepkisini "Kimseye durup poz vermek zorunda da değilim. Yanılıyorsam düzeltin. Buna mecbur değilim öyle değil mi?'' sözleriyle dile getirdi.

Manken Irmak Atuk; ''Yarışma için özel bir diyet yapmadım, ancak beni en çok zorlayacak şeyin açlık ve özlem olacağını düşünüyorum.''

Bennu Gerede ise ''Heyecan ve adrenalini seven bir insanım. Çocukları aileme emanet ettim. İlk kez onlardan bu kadar uzak kalacağım. Yarışma öncesinde bir süre özel bir diyet programı uyguladım ancak daha sonra sıkılıp bıraktım. Başarılı olacağıma inanıyorum. Adrenalin ve heyecanı yaşamak, onu hissetmek istiyorum.'' şeklinde duygularını dile getirdi.   

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER