ÖNE ÇIKANLAR :
MAGAZİNTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 13 Ekim 2014 Pazartesi 17:20

Ünlü oyunculardan anlamlı ziyaret

Ünlü oyunculardan anlamlı ziyaret

Oyuncu Cem Davran ve Rojda Demirer, Fatih Belediyesi’ne ait Yedikule Hayvan Barınağı’nı ziyaret etti.


Dizi çekimlerinin yapıldığı Yedikule’deki hayvan barınağını rol arkadaşı Cem Davran ile birlikte ziyaret eden ünlü oyucu Rojda Demirer, aslında buraya gelirken çok kötü bir manzara ile karşılaşacağını tahmin ettiğini ancak burayı beklediğinden daha bakımlı bulduğunu söyledi. İyi bir hayvansever olduğunu ifade eden Rojda Demirer, 3 bin köpek ile 200’den fazla hayvanın bulunduğu barınağın gönüllü sorumlusu Meral Olcay’a teşekkür etti.

Başarılı oyuncu Cem Davran ise, bu tür organizasyonlara destek verdiğini, hayvanlara gerekli ilgi ve bakımın gösterilmesi gerektiğini vurguladı.

Barınakta hasta ve engelli olan hayvanlarla tek tek ilgilenen ve yaklaşık 1 saat vakit geçiren Rojda Demirer ile Cem Davran, hayvan barınağından zor ayrıldı. Demirer ve Davran, tüm hayvanseverlere barınağa gelmeleri konusunda ricada bulundu.

Öte yandan, Davran ve Demirer, Yedikule Hayvan Barınağı’na bağışta bulunmayı da ihmal etmedi. "Yedikule Hayat Yokuşu" dizisinin yapımcı firması olan Sonart Medya da barınağa nakdi yardımda bulundu.KAYNAK:
İHA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER