ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL9°C
Çok Bulutlu
MAGAZİNTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 15 Ekim 2014 Çarşamba 15:55

Ünlü ismin oyunculuk için 3 kuralı var

Ünlü ismin oyunculuk için 3 kuralı var

Yaşar Alptekin, ünlü işadamı Sakıp Sabancı'nın cenaze namazına katıldıktan sonra kendisini maneviyata vermişti.


Yaşar Alptekin bu sabah Show Tv'de Çağla Şikel ve Alişan'nın konuğu oldu. Hiç tanımadığı halde bir anda Sabancı'nın cenazesine katılma kararı aldığını söyleyen Yaşar Alptekin, o güne kadar namaz kılmayı dahi bilmiyormuş.

"TÜRBEDEN GEÇERKEN KÜÇÜLDÜM KÜÇÜLDÜM"

Alptekin, o anı ise şöyle anlatıyor; "Fatih Sultan Mehmet Han hazretlerinin türbesinin ordan geçerken küçüldüm küçüldüm. Sanki biri kafama vuruyor. Yürüyecek gibi değildim. Sonra insanları gözlemlemeye başladım, kimi saatine bakıyor kimi kartvizit alışverişi yapıyordu. Gözüm tabuta takıldı. Dedim vay be burada Türkiye'nin en zengin insanı yatıyor ve kimse bundan ibret almıyor. Herkes kokteyl salonunda gibi dolaşıyordu."

Yaşar Alptekin , Show TV'de yayınlanan Her Şey Dahil programında o günleri anlatırken, bundan sonraki planlarından da bahsetti.

Bugüne kadar bir sinema filmi ile tv için çekilen bir filmde oynadığını söyleyen Alptekin, yeni projelerde de yer alabileceğini belirtti. "Öpüşmeli sevişmeli, alkol içilen sahnelerde oynamam." diyen Alptekin, bu tarz sahnelerin yer aldığı filmlerde ise mecburen yer alabileceğini dile getirdi.

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER