ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL7°C
Parçalı Bulutlu
MAGAZİNTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 17 Kasım 2014 Pazartesi 10:01

Ünlü çift barışma kararı aldı

Ünlü çift barışma kararı aldı

Boşanma noktasına gelen ünlü çift barışma kararı aldı.


Güzel sunucu ve kendinden yaşça küçük olan eşi Serkan Uçar Dubai tatiline çıktı. Serkan Uçar geçtiğimiz günlerde eşini çok kırmış ve bu haber ile de gündemden düşmemişti. Serkan Uçar o tatsız olayın ardından eşini tatile götürdü.

BOŞANMA NOKTASINA GELEN ÜNLÜ ÇİFT BARIŞMA KARARI ALDI

Geçtiğimiz günlerde gittikleri bir gece kulübünde Serdar Ortaç'ın söylediği bir laf yüzünden tartışan Ece Erken ve Serkan Uçar çifti aradaki buzları erittikten sonra Dubai'ye tatile gitti. Ece Erken, tatil pozlarını sosyal medyadaki takipçileriyle paylaşarak "Mutluyuz" mesajı verdi!

Star'ın haberine göre, Gittikleri gece kulübünde kavga eden ve boşanma noktasına kadar geldikleri konuşulan Ece Erken ile Serkan Uçar, magazin gündemine bomba gibi düştü. Kavganın ardından Söylemezsem Olmaz programına telefonla katılan Serkan Uçar, yaşanan olaylar hakkında tüm detayları anlattı.

Öncelikle karımdan, doğacak olan oğlumdan, ailemden ve o gece mekanda bulunan güvenlik görevlilerinden özür diliyorum. Çıkan haberler bizi çok üzdü. Bu kavga Ece'yle ilk kavgamızdı ve son kavgamız olacak.

Çıkan haberler gerçeği yansıtmıyor. Olaylar bahsedildiği gibi değil. Her şey yalnızca ben ve Ece arasında geçen bir tartışmadan ibaret. Biz o gece, bir arkadaşımızın doğum gününe gittik. Evlendiğinizden beri ilk defa dışarı çıktık. Ben normalde 5 vakit namaz kılan ve alkol almayan biriyim. Arkadaşlarım ısrar edince alkol aldım, alkole alışık olmadığım için de sıkıntılı anlar yaşadım.

Serdar Ortaç sahnedeyken, Ece hamile olduğu için çok geç kalmamamızı, artık kalkmamız gerektiğini söyledi. Ben de anlayışsızlık edip kalkmak istemediğimi söyledim. Ece tuvalete gitti, ben de arkasından gidince güvenlik görevlileri kavga ettiğimizi sandılar. Ben de onlara sinirlendim ve aramızda bir tartışma yaşandı. Daha sonra karımı almak istediğimi söyledim. Serdar Ortaç'ın olaylarla hiçbir alakası yok. Olay tamamen benle karım arasında yaşanan bir tartışmadan ibaret.

Yorumlardan çok yorulduk. Benim bir çocuğum olacak; karımın bebeğimi sağlıklı doğurması lazım. Serdar'ın da bir hastalığı var, üzülmemesi lazım. Serdar bizim arkadaşımız. Evliyim, hanımım hamile, doğacak çocuğumuzu bekliyoruz. Bizim aramızda üçüncü şahıslar girebilir mi? Ben Ece'yi canımdan çok seviyorum. Rica ediyorum üstümüze gelinmesin. Bu konunun gündeme gelmesini istemiyorum.  

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER