ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL23°C
Az Bulutlu
MAGAZİNTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 10 Mayıs 2014 Cumartesi 15:21

Türkiye onları çok sevdi

Türkiye onları çok sevdi

Ünlü şovmen Beyazıt Öztürk, THY'nin reklamında oynayan 8 yaşındaki Kerim Ardıç ile 10 yaşlarındada ki Elvan Büyükkursak, Oğuzhan Yavuz ve Nihat Küçükkursak'ı misafir etti.


Türk Hava Yolları’nın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda ekranlara taşıdığı reklam filminde rol alan Antalyalı 4 çocuk, dün akşam Kanal D’de Beyaz Show’a konuk oldu. Reklam filmindeki hayalleri ile tüm Türkiye’yi duygulandıran 4 çocuk, heyecandan konuşamadı.

Ünlü şovmen Beyazıt Öztürk’ün sunduğu dün geceki Beyaz Show’a konuk olan 8 yaşındaki Kerim Ardıç ile 10 yaşındaki Elvan Büyükkursak, aynı yaşlardaki Oğuzhan Yavuz ve Nihat Küçükkursak, stüdyodaki konuklardan ve izleyicilerden büyük alkış aldı.

Beyazıt Öztürk, THY’nin 4 çocuğun eğitim hayatı giderlerini üstlendiğini açıklarken, miniklere hayallerini sordu. Oğuzhan Yavuz’un, "Rolcü olacağım" sözü herkesi güldürürken, Elvan Büyükkursak’ın, "İstanbul çok güzel, sevdim" demesi arada da Kerim Ardıç’ı "Efendim de" diye uyarması dikkat çekti. Beyaz Öztürk’ün ısrarla "Söylemek istediğiniz bir şey var mı?" sorusuna "Hayır" cevabı almasına şaşırıp, "Kuliste sohbet ettik, onların köylerinde su yok. Kerim köylerine su, Elvan da okullarına bilgisayar isteyecekti. ’Birden söylemeyin, yeri geldikçe konuşurken isteyin’ dedim. Buna rağmen hiçbir şey istemediler" diye konuştu. Antalyalı 4 çocuk daha sonra alkışlarla programdan ayrıldı.

THY’nin televizyon ekranlarında yayınlanan reklam filmi Bahadır Karataş’ın yönetmenliğinde Antalya’nın Korkuteli İlçesi’nin İmecik Köyü’nde çekilmişti. İki dakikalık filmde İmecik Erkunt Traktör İlköğretim Okulu’ndan 4’üncü sınıf öğrencileri Elvan Büyükkursak, sınıf arkadaşları Oğuzhan Yavuz ve Nihat Küçükkursak ile 2’nci sınıf öğrencisi Kerim Ardıç rol almıştı.

İşte Beyaz'ın programına katılan minik oyuncular;

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER