ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Kuvvetli Sağanak
MAGAZİNTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 26 Haziran 2014 Perşembe 23:00

Toprak'tan İmparator'a sürpriz

Topraktan İmparatora sürpriz

Ferman Toprak, bir açılış töreninde İbrahim Tatlıses'e bir sürpriz yaptı...


Geçtiğimiz gün Başakşehir 1'inci etapta Tatlıses kebap salonunun açılış kurdelesını kesen İbrahim Tatlıses'le,"Hayatı Tespih Yapmışım"isimli son albüm çalışmasıyla müzik severlerin beğenisini kazanan Ferman Toprak bir araya geldi.

Tatlıses'in oturduğu masayı ziyaret eden başarılı şarkıcı Ferman Toprak,kısa sohbetin ardından İbrahim Tatlıses'e bir sürpriz yaptı.

Ferman Toprak,kutusundan çıkardığı kehribar taşından yapılmış özel tespihi İmparator'a hediye etti. Başarılı isim Ferman Toprak'ın takdim ettiği tespihi eline alan İbrahim Tatlıses,"Hayatı Tespih Yapmışım" isimli şarkının sözlerini de dile getirerek ,objektiflere poz verdi.

Ferman Toprak'ın hediyesi olan tespihi inceleyen Tatlıses,Ferman Toprak'ın kendi elinde olan tespihini de işaret ederek isteyince ikili arasında esprili anlar da yaşandı.

Ferman Toprak'n "İbrahim ağabey seni çok seviyorum bu hediye sana asla layık bir hediye değil.Kabul edersen çok mutlu olurum" sözlerine karşılık İbrahim Tatlıses de başarılı şarkıcı Ferman Toprak'a hediyesi için teşekkür etti. 

KAYNAK:
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER