ÖNE ÇIKANLAR :
MAGAZİNTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 03 Temmuz 2013 Çarşamba 00:31

Tarkan'a şok suçlama

Tarkana şok suçlama

ABD'nin Washington Parish kentinde eşi benzerine az rastlanır bir olay yaşandı...


ABD'nin Louisiana eyaletinde yaşayan Miranda Miley, Tarkan'ın internetten bulduğu resmini polislere vererek pop starın kendisini taciz ettiğini bildirdi.

36 yaşındaki ABD'li Miranda Miley isimli kadın, iki hafta önce barda tanıştığı bir adamın evli olduğunu söylemesine rağmen kendisini sürekli rahatsız ettiğini belirterek polise başvurdu.

Polise adamla kısa bir sohbet yaptıklarını ancak adının Cortland Runfalo olduğunu söylediği kişinin kendisini asılarak rahatsız etmeye başlayınca bu sohbeti hemen sonlandırdığını söyledi.

Buna rağmen 'sapığının' cep telefonu ve ev adresini bularak kendisini rahatsız etmeye devam ettiğini belirterek koruma istedi. Nitekim mahkeme de kadının şikayetini yerinde görerek polis raporu doğrultusunda ABD'li kadına bir koruma tahsis edilmesine karar verdi.

Ancak kararın çıktığı gün bu kez de kadının 911 acil yardım hattını aramasıyla olay çok daha farklı bir boyut kazandı.

GOOGLE GİZEMİ ÇÖZDÜ

Hattın diğer ucundaki polis görevlisine nefes nefese ve çığlık çığlığa yaşadıklarını anlatan kadın, 'Beni taciz eden bir adam var. Bu kez de evime geldi. Zorla içeri girdi. Ben de tüfeğimle ona iki el ateş ettim. Hemen kaçıp ormanlık alanda kayboldu' dedi.

Polis, bölgeye operasyon timlerini gönderdi ve tacizciyi aramaya başladı. Ancak saatler süren aramada bir sonuca ulaşılamadı.

Polis yetkilileri bu kez evde inceleme yaptılar ve hiçbir mücadele izine rastlamadılar. Şikayetinde ısrarcı olan Miley, adamın kendisine bardayken fotoğrafını da verdiğini söyleyerek tacizcisinin fotoğrafını polise uzattı. Ancak polis, kendisine verilen fotoğrafı Google'ın fotoğraf arama servisinde aratınca bu karenin Türk pop yıldızı Tarkan'a ait olduğunu gördü.

Hemen kadın gözaltına alınarak sorgulandı. Foyasının meydana çıktığını anlayan ABD'li, 'Psikolojik problemlerim vardı. Bu hikayeyi uydurdum' diye itirafta bulundu.

Miley, polisi yanıltmaktan tutuklandı. Ardından 5 bin dolar kefaletle tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı. ABD'li kadının 5 yıl hapsi isteniyor. 

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER