ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL6°C
Yağışlı
MAGAZİNTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 27 Nisan 2013 Cumartesi 15:15

Tarkan Azerbaycan’ı karıştırdı

Tarkan Azerbaycanı karıştırdı

Megastar Tarkan’ın başarısını masaya yatıran Azeri popçular, "Neden Azerbaycan’dan Tarkan çıkmıyor?" diye sordu.


Azerbaycan’da yayın yapan Azad Azerbaycan International TV kanalındaki bir programda, Azeri pop şarkıcıları Megastar Tarkan’a olan hayranlıklarını anlattı. Tarkan’ı yere göğe sığdıramayan şarkıcılar, sonra da onunla kendilerini kıyasladı. Elcin Ceferov, Samir, Xeyyam Nisanov, Samir Piriyev ve İzzet Bağırov gibi Azeri popçular; sponsorları olsa, Megastar’a rakip olabileceklerini iddia etti.

’Şıkıdım’, ’Adımı Kalbine Yaz’ ve ’Dön Bebeğim’ gibi Tarkan şarkılarını söyleyen popçular; "Neden Azerbaycan’dan Tarkan çıkmıyor?" sorusuna birbirinden ilginç cevaplar verdi.

Samir Piriyev, "Megastar olmak için sponsor lazım. Bana da 2 milyon verseler, ben de star olurum. Adaşım Samir’i Tarkan gibi olmasa da Murat Boz seviyesinde görüyorum" dedi.

TARKAN’A EURIVISION GÖNDERMESİ

Xeyyam Nisanov ise, "Tarkan’a bakınca bizde kompleks olduğunu görüyorum ama bizde de iyi müzisyenler var. Bu arada Tarkan, statüsünü kaybetmekten korktuğu için Eurovision’a katılmıyor. Bizim sanatçılarımız, tanınmadıkları halde yarışmaya katıldı ve birinci oldu" diye konuştu.

“ONUN İMKANLARI BENDE OLSA…”

İzzet Bağırov da, "Tarkan’ın gücü, şarkılarında. Ayrıca çok iyi dans ediyor. Onun imkanları bende olsa, belki ondan çok daha iyi bir star olurum."
 

KAYNAK:
İHA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER