ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL20°C
Sağanak Yağışlı
MAGAZİNTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 11 Haziran 2013 Salı 00:09

"Taksim'e gitmiyorum çünkü..."

"Taksime gitmiyorum çünkü..."

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a görüşme talebinde bulunan Hülya Avşar'dan ilginç açıklama.


Hülya Avşar, önceki akşam Tarabya Kıyı Balık' ta akşam yemeği yedi.

Yemek sonrası çıkışta gazetecilerin sorularını yanıtlayan Avşar, Gezi Parkı olaylarıyla ilgili Twitter' dan mesaj gönderdiği Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile görüşeceğini söyledi. Başbakanlıktan kendisini geri dönüş olduğunu belirten Avşar, "Ne olacağını önümüzdeki hafta açıklayacağım. Bir görüşme olacak" dedi.

Sanatçı dostlarından kendisine destek gelip gelmediği sorulan Avşar, "Hayır gelmedi. Zaten öyle bir şey istemiyorum." diye konuştu. Hülya Avşar, Gezi Parkı ziyaretinde bulunacak mısınız? sorusuna ise, "Sanatçı olarak oraya gitmenin doğru olduğunu düşünmüyorum. Sanatçının her zaman yapıcı olması gerekir. Bi taraf olmaktan çok barıştan yana olunması gerektiğini düşünüyorum. Onun için gitmiyorum ama onlara da hak vermiyor değilim. Sonuna kadar arkalarındayım. Bunun bir orta yolunu bulmak zorundayız. Oraya gittikten sonra orta yolu bulmak biraz zor olur düşüncesiyle ortada kalmayı tercih ediyorum" diye konuştu.

ÇOCUKLAR GÜL BIRAKIYOR

sozcu.com.tr'de yer alan habere göre; Gezi Parkı olaylarına ilk günden beri büyük bir destek veren Çarşı grubuna selamlarını yollayan Hülya Avşar, "Beşiktaşlı olmaktan çok mutluyum." dedi. Hayranlarının fotoğraf isteğini kırmayan Avşar' ın elindeki kırmızı gül dikkat çekti. Avşar gülle ilgili "Her geldiğimde dışarıdan çocuklar gelip gül bırakıyor" diye açıklama yaptı.

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER