ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL22°C
Parçalı Bulutlu
MAGAZİNTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 13 Mart 2013 Çarşamba 09:30

Susmuş sonunda konuştu

Susmuş sonunda konuştu

Seksenler dizisinin esrarengiz karakteri Susmuş sonunda konuştu. Hem mahalleliyi hem izleyicileri mest etti.


Naime Gündüz-YAZETE.COM

Seksenler Dizisinin merak uyandıran karakteri Susmuş sonunda konuştu. Bütün mahallelinin şaşkın bakışları arasında gerçekleşen bu olay Seksenler'in 54. bölümünde yayınlandı.

54 haftadır bir türlü konuşmayan Susmuş’u konuşturan ise mahalleye gelen sokak müzisyenlerinden piyanosu oldu. Bugüne kadar ağzından tek bir kelime bile çıkmayan Susmuş, mahalleye gelen sokak müzisyenlerinden birinin piyanosunun başına geçerek çalmaya başladı. Susmuş önce müzik çaldı, ardından da Aşık Mahzuni Şerif'in 'Boşu boşuna' adlı türküsünü söyledi.

Hem mahalle sakinleri, hem de dizinin müdavimleri ekran başında Susmuş'un ilk sözlerini merakla dinledi.

Susmuş'un konuşması sosyal paylaşım sitesi Twitter'ı da salladı.

Dizinin yapımcı şirketi tarafından Twitter hesabında oluşturulan "#SusmuşKonuştuÇünkü" hastag'ine, kullanılacılar tarafından bir kaç dakika içinde onlarca yorum yapıldı.

ŞARKIYI KİM SÖYLEDİ?

Herkesin merak ettiği tek bir soru vardı. 'Susmuş'u kim seslendirdi?'

Sesli çekim yapılan dizide Susmuş karakterini canlandıran Aydın Sarman 'Boşu Boşuna' şarkısına renk getirdi. Aslında oynucu olmayan Susmuş karakterini canlandıran besteci Aydın Sarman, Birol Güven'in ricasını kıramayınca kendini bir anda Seksenler dizi setinde buldu.

Birol Güven'in işlerinde besteleri ve jenerik müziklerinde imzası bulunan Aydın Sarman, Susmuş'u da bu şekilde konuşturdu. 

BU ŞARKI DİNLEYENİ MEST ETTİ

KAYNAK:
yazete.com
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER