ÖNE ÇIKANLAR :
MAGAZİNTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 29 Nisan 2013 Pazartesi 14:13

Survivor'da büyük gerginlik

Survivorda büyük gerginlik

Survivor'da Bozok ve Duygu fena kapıştı!


Survivor Ünlüler Gönüllüler de kavga bitmiyor. Başladığı günden beri kavga eden Bozok ve Duygu Çetinkaya yine birbirine girdi. Sen Kimsin Lan diye üzerine yürünen kavganın görüntüleri burada!

Yayınlandığı her dönemde ekrana kitleyen Survivor 2013’ün bu bölümü yine kavgalı geçti. Survivor Gönüllüler grubunda yer alan Duygu ile Bozok birbirine girdi.

Acun Ilıcalı'nın da izlediği o anlar Duygu’nun sözleri kavganın fitilini ateşledi. "Allah gerçekten senin karına sabır versin" diyerek Bozok’a tepki gösteren Duygu hiç beklemediği bir cevap aldı.Bozok, elindeki suyu Duygu’nun üstüne atarak "sek kimsin, sen nesin" şeklinde bağırmaya başladı. Duygu ve Bozok tartışmasında sesler yükselmeye başlayınca programın yapımcısı Acun Ilıcalı araya girdi. Ilıcalı, "işi uzatırsanız biz kendimiz müdahele etmek zorunda kalacağız" diyerek yarışmacıları uyardı.

Sosyal medyanın da sıkı takip ettiği Survivor yarışmasında yaşanan bu gerginlik Twitter’ın da gündemindeydi.. Bozok’un bayan bir yarışmacıya bu şekilde sert davranması tepki çekerek eleştirildi.

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER