ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL9°C
Çok Bulutlu
MAGAZİNTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 07 Nisan 2013 Pazar 10:21

Survivor Acun'a kaça patlıyor?

Survivor Acuna kaça patlıyor?

Bunu Konuşalım'da merak edilenleri anlatan Acun Ilıcalı,bir televizyon efsanesine dönüşen Survivor 'ın bilinmeyenelerini de ortaya döktü.


Kanaltürk ekranında Candaş Tolga Işık'ın sorularını yanıtlayan Acun Ilıcalı, Survivor'un maliyetini açıkladı. Ekranların sevilen yarışması 10 milyon dolar maliyet ile dudak uçuklattı.

SURVİVOR'IN BEDELİ 10 MİLYON DOLAR

Konaklama, yeme-içme ve diğer tüm harcamalar ile Survivor'ın 10 Milyon dolar bütçe ile çekildiğini söyleyen Ilıcalı, Ünlüler takımındaki isimlerin de iddia edilenin astronomik rakamlar almadığını söyledi." Abartısız söylüyorum bu yıl maliyeti 16 milyon TL'yi buldu. Bunun yaklaşık 3 milyonu konaklama ücretimiz. 150 kişilik bir ekiple 90 gün Panamada kalacağız. 9, 9.5 milyon dolar gibi bir paraya maloluyor sonuçta. Ivır zıvırıyla birlikte 10 milyon doları buluyor." dedi.

"NİHAT DOĞAN'IN OTELDE YAPTIĞI BENİ İLGİLENDİRMEZ"

Acun Ilıcalı Taner Tolga Tarlacı'nın tweet'leriyle ilgili olarak ise "Nihat ve Taner ödül oyununu kazandılar. Otele gittiler. Orada ne yaşadıkları beni bağlamaz. Çünkü yarışmacıları adım adım takip etmiyorum" açıklamasını yaptı.

GERÇEKTE NE KAZANIYORLARSA O!

Yarışmaya katılan ünlülerin aldığı rakamın mesleklerini icra ettikleri zaman aldığından fazla olmadığını söyleyen ünlü televizyoncu; 'Yarışmada bulundukları sürede çalışmış olsalardı, ne kazanacaklarsa onu alıyorlar.' dedi.

KAYNAK:
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER