ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL8°C
Yağışlı
MAGAZİNTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 23 Ocak 2013 Çarşamba 16:40

Soner'i yıkan sahne

Soneri yıkan sahne

Kanal D'nin sevilen dizisi 'Öyle Bir Geçer Zaman Ki' bu sahnesi izleyenleri gözyaşına boğdu.


Kanal D'nin beğeniyle izlenen dizisi 'Öyle bir geçer zaman ki' son bölümünde yine gözyaşı ve hüzün vardı. Final sahnesinde sedyede Bahar'ı gören Soner geçmişteki acı anılarını hatırladı. Ekran başındakiler gözyaşlarını tutamadı. 

Dizinin dün akşam yayınlanan bölümünde şunlar yaşandı:

Zehra'ya böbreğini vermek için Londra’ya giden Bahar, ameliyat gününü beklerken Soner'in sürpriz bir şekilde Londra'ya gelmesiyle büyük heyecan yaşadı. Bahar'a Londra'yı gezdiren Soner, gittikleri barda bir yarışmaya katıldı. Yarışmada birinci olan Soner'e barın İskoçyalı sahibi hediye olarak İskoçya geleneksel kıyafeti 'kilt' eteğinden verdi. Soner'de mecbur kalıp eteği giyince komik anlar yaşandı.

Dizinin final sahnesinde ise, Bahar'ı sedyede gören Soner'in aklına vefat eden eşi Aylin'in doğum için ameliyata alındığı sahne gözünde canlandı ve duygusal anlar yaşandı.

Zehra’ya organ bağışında bulunacak olan Bahar, Soner’e Aylin ile ameliyathane kapısında yaşadıklarını anımsattı ve Soner’i kederlendirdi. Aynı acıyı bir daha yaşayacağını düşünmeye başlayan Soner’in bu hali izleyicileri gözyaşlarına boğdu.

KAYNAK:
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER