ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL20°C
Sisli
MAGAZİNTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 23 Nisan 2014 Çarşamba 09:51

Son halini görünce tanıyamayacaksınız!

Son halini görünce tanıyamayacaksınız!

Dün taburcu olan ünlü oyuncu Nejat İşler'in saçlarının döküldüğü ve kilo aldığı dikkat çekti.


Yaklaşık 3 aydır tedavi altında bulunan Nejat İşler dün taburcu oldu. Ünlü oyuncunun tedavi gördüğü Amerikan Hastanesi yaptığı açıklamada "8 Şubat 2014 tarihinde başka bir hastaneden Yoğun Bakım Ünitemize transfer olan Nejat İşler, sağlık durumundaki olumlu gelişmelerin ardından ayaktan kontrol ve tedavilerine devam etmek üzere hastanemizden taburcu olmuştur" dedi.

Hastaneden çıkar çıkmaz twitter sayfasından fotoğraf paylaşan Nejat İşler, fotoğrafın altına ise "Selamlar, Sevgiler" notunu düştü. İşler hastaneden çıkışını ise hayranlarına şu cümlelerle müjdeledi: “Geride kalan zor dönemde iyi dileklerinizle ve dualarınızla beni yalnız bırakmadınız. Hayatımın en zorlu sınavının en zor bölümünü atlattığımı, artık hastaneden çıktığımı sizinle paylaşmak istedim. Başta ailem, dostlarım, sevdiklerim, Amerikan Hastanesi, hastanenin tüm personeli ve doktorlarım olmak üzere hepinize tekrar çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız”

Saçları dökülmüş ve kilo almış

Milliyet'in haberine göre taburcu olur olmaz yakın arkadaşlarıyla buluşup yaşadığı semt Cihangir’e giden Nejat İşler, eski sevgilisi Berrak Tüzünataç’la buluştu. Yakın arkadaşı Dost Elver’in de katıldığı kutlamayı Cihangir’deki bir kafede yapan İşler’in elindeki siyahlık ve morarmalar dikkatlerden kaçmadı. Profiterol yiyen İşler’in saçlarının iyice döküldüğü ve kilo aldığı dikkat çekti. Gördüğü ilaç tedavileri ve hastanede yatma süresine bağlı olarak hayli kilo aldığı gözlenen İşler’in gülümseyerek kötü günleri geride bıraktığı dikkatlerden kaçmadı. 

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER