ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL6°C
Yağışlı
MAGAZİNTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 30 Eylül 2014 Salı 13:19

"Sırtım açık fenalaşıyor musun?"

"Sırtım açık fenalaşıyor musun?"

Ünlü sanatçı Sezen Aksu, Harbiye Açıkhava Tiyatrosu'ndaki konserinde Mustafa Ceceli ile birlikte çok güldürdü.


Harbiye Açıkhava'da konser veren Sezen Aksu, kendisiyle birlikte şarkı söyleyecek olan Mustafa Ceceli'ye takılmadan geçmedi.

Sezen Aksu'nun, Ceceli'ye dönerek "Hadi şarkı söyleyelim hacı. Ama sırtım açık fenalaşıyor musun?" demesi seyircileri kahkahaya boğdu.

SEZEN AKSU MÜZİĞİ BIRAKACAK MI?

2015 yılı sonuna kadar sahne alacağını belirten Aksu, “Müzik üretmeye, gençlerin elinden tutmaya devam edeceğim ama sahne almayacağım. Yani müziği bırakmıyorum. Ama çok canım isterse konser vereceğim” diye konuştu.

Konserin ikinci yarısında Mustafa Ceceli’nin yeni albümünde yer alan söz ve müziği Sezen Aksu’ya ait “İlle de Aşk” şarkısını ikili ilk kez birlikte söyledi.

MUSTAFA CECELİ'YE DE TAKILDI

"Bu Mustafa da her şey yolunda gidiyor ya, kalkın Hacca gidelim diyor her seferinde." diyen Sezen Aksu, sahneden Ceceli'ye zor anlar yaşattı.

Sezen Aksu Mustafa Ceceli için "Mustafa'nın bazen camii avlusuna bırakılıp sonradan bulunduğunu düşünüyorum. Çünkü hacıda (Mustafa Ceceli) çingenelere ait özellikler var. O kadar yetenekli ve çabuk bir müzisyenki şaşırıp kalıyorsunuz. Biliyorsunuz ki onu kazayla şarkıcı yaptık. Ama iyiki de onun sesini sizlere duyurmuşuz. Benim tanıdığım temiz yüzlü nadir insanlardan birisi o. Hatta bazen bu hacı yüzünden Umre'ye ya da Hacca gitmek istiyorum. Adam Allah'la öyle bir bağlantı kurmuş ki bütün işleri iyi gidiyor yahu" diyerek herkesi güldürdü.

Diğer yandan Sezen Aksu, konserde örtünme ve RTÜK konusunda ilginç mesajlar vererek, başörtüsü serbestliğini de eleştirmişti.

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER