ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL10°C
Yağışlı
MAGAZİNTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 05 Kasım 2013 Salı 10:45

Sibel Can'dan hayranlarını üzecek karar

Sibel Candan hayranlarını üzecek karar

Ünlü sanatçı, sahnelere ne zaman veda edeceğini açıkladı.


Sibel Can, yıldızlar geçidi gibi bir albüm çıkarmaya hazırlanıyor. Birçok ünlü besteciyle çalışan Can, iddialı olduğu albüm için yapımcısıyla bile yollarını ayırdı.

Sibel Can 2,5 yıl aradan sonra yeni albümüyle dinleyicilerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Bu kez çok iddialı olan ünlü şarkıcı, albümün 500 bin liraya mal olması sebebiyle, yıllardır birlikte çalıştığı, her fırsatta ‘babam gibi’ dediği yapımcısı Hüseyin Emre’yle bile yollarını ayırdı. DMC Müzik ile anlaşan Can, yıldızlar geçidi gibi bir albüm hazırlıyor.

Şarkıcı, yeni albümünde Sezen Aksu, Tarkan, Halil Sezai, Fettah Can, Serdar Ortaç, Sinan Akçıl, Berksan ve Bülent Özdemir gibi ünlü isimlerin şarkılarını seslendirecek. Can’ın en büyük sürprizi ise bir süre önce Mustafa Sandal ve Gülben Ergen‘i birbirine düşüren ‘Şıkır Şıkır’ adlı şarkının bestecisi Mısır’ın megastarı Amr Mostafa’dan aldığı Arap kökenli iki parça olacak.

50 YAŞINDA JÜBİLE YAPACAĞIM

7 yıl sonra 50 yaşında jübile yapacağını açıklayan Sibel Can şöyle konuştu: “Hiçbir ticari kaygım yok. Albümü çok değerli isimlerle birlikte hazırladık. Umarım tüm sevenlerim beğenir” dedi.

Bugün

KAYNAK:
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER